assassin's creed 2 - krypta Auditore

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem w tym miejscu. Jak wyskoczyć po tych ścianach, gdzie pisze użyj LS i naciśnij A, aby wykonać zaawansowany skok ?


zły dział, proszę o przeniesienie :)
 

thekoniq

Użytkownik
Użytkownik
Musisz wejść na ściane i nacisnąć A albo LT i A naraz..... już nie pamiętam ale jakoś tak
 

Asster PL

Użytkownik
Użytkownik
wejdz na sciane , po lewej albo po prawej stronie masz belke aby na nia wskoczyc musiszwbiec na sciane taka obdrapana galka musisz wybrac kierunek ku tej belce i nacisnac A
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Domyślnie żeby wbiec na ściane ( niczym książe Persji) musisz biec w kierunku ściany i trzymać RT (albo Rt). Wykonujesz tę czynność i gdy widzisz że wbiegasz na ściane szybko naciskasz kierunek w którym ma skoczyć i A. Powinno Ci się udać :)
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
dzięki :)
udało się :DD
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Mam pewien problem, doszedłem do końca krypty i podczas przeszukiwania przez przypadek wyszedłem tajnym wyjściem... i nie przeszukiwałem tej krypty po środku... czy to nie przeszkodzi w otrzymaniu zbroi Altaira?
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
zeby zrobyc zbroje altaira musisz miec 6 pieczeci z grobowcow assassinow.
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
A krypta tej rodziny auditore się do grobowców assasynów nie zalicza tak? Bo przecież tam byli przodkowie Ezia (asasyna).
 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie tam tylko ogladasz dzieje :p Jak dobrze pamietam:D
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
Uff, to dobrze :) A otrzymanie zbroi jest koniecznie do ukończenia fabuły gry?
 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie;D Ale jest bardzo wytrzymala :D I duzo zycia ci dodaje;D
 

maxi147

Świeżak
Świeżak
A jak już uzbierałem te 6 pieczęci to gdzie odebrać zbroję Altaira?
 

Tomassini

Użytkownik
Użytkownik
A jak już uzbierałem te 6 pieczęci to gdzie odebrać zbroję Altaira?
W willi w pokoju gdzie mas strony kodeksu jest zejście na dół do pomieszczenia gdzie masz włożyc pieczęci i tam masz zbroje.
 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no a zbroja sie przyda przed misja w rzymie :D
 

Do góry Bottom