1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed 2 - panorama

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Menavodi, Sierpień 27, 2010.

1. Menavodi

Menavodi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam podczas grania w wyżej wymienioną grę, nagle włączyła mi się panorama.(ucina mi dół i górę w menu wszystko ok)
    Za nic jej nie mogę wyłączyć tej panoramy.
    Trochę mi to przeszkadza bo gram na 17 calowym monitorze ;/
    Macie jakieś pomysły??

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    wyjdz z gry, wejdz w opcje system>ekran i tam dostosuj sobie odpowiednia rozdzialke

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No niestety, w niektórych grach jak chcesz mieć rozciągniętą gre na cały ekran musisz to ręcznie ustawić, poprzez właśnie grzebanie w opcjach, czy to monitora czy to tv... :/

5. Air1

Air1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem to włączając Grę poraz pierwszy wyskakuje opcja dostosowania ekranu do monitora.
    Tak że moj pomysl jest taki : usuń grę , achivementy , save'y (ogolnie wszytko co z tej gry masz na konsoli) i w tym momencie wlącz od nowa , wówczas powinna wyskoczyć taka opcja ponownie :p
    Nie gwarantuje tego , bo nie mam takich problemów , więc powodzienia :D

6. Laska151

Laska151 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DE
    Niby jak można usunąć achievement'y??;p wydaje mi się że to wina ustawień monitora.

7. Air1

Air1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przecież jest taka opcja ;D Masz swoj profil --> przeglądaj gry ---> tam masz achievementy i mozesz je usunąć chyba X'em albo gdzies tam na dole jest napisane :p
    Ja tylko podsunąłem pomysł jak nie wypali to trudno , nie jestem wszech wiedzący ^^

8. djcsm

djcsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Czestochowa
    W ustawieniach konsoli sprawdz, ale przedtem ustawienia monitora zerknij czy nie ma jakiegos trybu wlaczonego... potem zgraj to ladnie i bedzie dzialalo jak nalezy. Pamietaj - to tylko sprzet... to jak dziala zalezy od ciebie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum