1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assassins creed 2 pytanko

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cjb, Styczeń 15, 2010.

1. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    podobno jest taki bug że jak wyłączy się w którymś rozdziale to save sie kasuje i od początku trzeba, wersja od uruka jest pozbawiona tego błędu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. siwydzik91

siwydzik91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Ja normalnie wyłączałem konsole w środku rozdzialu np. i grałem od momentu wyłaczenia gry. Także z tym bugiem sie nie spotkałem.

4. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ten bug jest w 12 rozdziale czy 11 w każdym razie żeby przejść ten rozdział potrzeba max 20 min gry, jak się go przejdzie i zapisze grę to już nie ma żadnego problemu.

5. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Podłącze się pod temat.
    Czy jest achievement za przejście tej dodatkowej misji co jest w pudełku z grą?

6. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    nie. mam calaka w AC2 i żadnej dodatkowej misji nie przechodziłem

7. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ludzie! Błąd jest POMIĘDZY 11 a 12 sekwencją, kiedy wychodzimy na "prawdziwy świat". Jeśli będąc tam zapiszemy i wyłączymy konsolę, to już nie będzie się dało wejść do Animusa, czyli przejść dalej gry. ŻADNA wersja nie poprawia tego błędu, jedynie pomaga Patch (który z resztą chyba nie działa z PL wersją). Ten moment nie powinien trwać jakoś długo jak już mówiono.

JAK POMOGŁEM - KLIKNIJ DZIĘKUJĘ!

8. psp!

psp! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Wiem tyle, że z tym bugiem się nie spotkałem ale wiem ze jest problem w 8 sekwencji bo tez jest bug polegajacy na unieruchomieniu ezio.

Rozdaje zaproszenia na Lockerz.com

Wczytywanie...

Poleć forum