1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's creed 2 - wybór

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez <AssassiN>, Maj 1, 2010.

1. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Siemanko, dosc powaznie mysle o zakupie Assassina 2 tylko zastanawiam sie nad wyborem wersji jezykowej. I tu prosze kogos rozeznanego w tych sprawach o odpowiedz. Czy jak wybiore polska wersje to czy te 2 dodatki ktore wyszly do tej gry zadzialaja mi na tej wersji jezykowj, czy jednak musze wybrac wersje angielska ???? Pytam z tego powody, iz pamietam, ze do najnowsza prince of persi bylo tak ze ten dodatek w jezyku angielskim nie chcial dzialac na polskiej wersji gry. No fakt ze assassin jest z napisami a ta prince of persia z dubbingiem ale gry zostaly wydane przez jeden Ubisoft dlatego tez pytam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Do polskiej wersji Assassina nie będziesz mógł pobrać DLC. Do angielskiej - już tak.

4. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    jezeli znasz angielski to bierz angielska a jezeli chcesz wiedziec co oni mowia to bierz Polska wersje jezykowo oczywiscie wybór nalezy do ciebie

5. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    jam mam pl wersje i jest bardzo dobra (jest do sprzedania jak jestes chetny to pisz na pm)

6. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Ja mam PL i nie narzekam że dlc nie moge pobrać. Uważam te zakłucenia jako dalszą część gry a po 2 to Assassin's Creed II ma ciekawą fabułę i szkoda by było jakbyś czegoś nie wiedział .

7. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    ile za tego assasina 2 ?? chcesz

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak nie znasz angielskiego bierz PL. Ja mam polską wersję i polecam, dzisiaj przeszedłem całego oraz zdobyłem wszystkie osiągnięcia :). Co do fabuły jest dobra i szkoda by było jak byś nie kumał o co chodzi. Co do DLC niestety nie będą chodzić z polską wersją.

9. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    110 + przesylka jak cos to pisz na gg 1726971

10. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kupuj w PL, Ubi nas olał, nie wydał dodatków, więc to nawet dobrze, bo ich nie kupujemy i nie zarabiają na nas

Wczytywanie...

Poleć forum