1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed 2 z Marketplace.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Styczeń 22, 2013.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kiedys, dawno, dawno temu, gdy tanie konta z punktami na Allegro faktycznie byly tanie, kupilem przez takie wlasnie konto Assassin's Creed 2. Przestalem w niego grac, bo okolo w polowie gry uszkodzil mi sie save. Wczoraj znow naszla mnie ochota na zagranie, a jako ze mialem to konto nadal na konsoli, wszedlem i pobralem gre. Problem w tym, ze gry nie da sie uruchomic. Odpalam ja i wyskakuje komunikat "Sklepy Xbox; Nie mozna uruchomic tej gry." Wie ktos o co chodzi? Gra sie przeterminowala, czy jak? Pobieralem ja juz dwa razy, caly czas ten sam problem. Dodam, ze nie udostepnialem nikomu tego konta.

EDIT
    Sprobowalem uruchomic gre na koncie, na ktorym ja kupilem i... dziala. o_O Ma ktos pomysl co zrobic, zeby dzialala rowniez na moim glownym koncie?

Wysłane z mojego Arc S za pomocą Tapatalk 2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Licencja przeniesiona? To może być problem. Nie ma licencji, nie ma grania na własnym koncie. Sam nie kupuję w ten sposób, ale też się dziwię że raz działa bez licencji a raz nie.

Wczytywanie...

Poleć forum