1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed 3 - multiplayer

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez AdrianO753, Listopad 2, 2012.

1. AdrianO753

AdrianO753 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzisiaj zakupilem Assassin's Creed 3. Chciałem zagrać w multiplayer, ale podczas łączenia z kontem uplay konsola się zaciela. Próbowałem z ponad 5 razy. Czyscilem płytę, ale i tak nie zadziałało. Wie ktoś może co jest tego powodem? Może problem z druga płytą? (Multiplayer)

2. Lotnik421 Xbox One

3. AdrianO753

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Temat do usunięcia/zamknięcia.

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    mam to samo, masz rozwiązanie?

5. AdrianO753

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie :/ Napisałem tylko w poprawnym dziale - http://xboxforum.pl/pomoc-19/assassins-creed-3-problem-z-multiplayer-149502/ // Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum