1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed 3: poznajcie historię Connora, głównego bohatera gry. [Epic!]

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Październik 4, 2012.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław

Zwiastuny AC3 robią się coraz ciekawsze.

Tym razem Ubisoft postanowił przybliżyć graczom postać Connora, głównego bohatera gry. I dobrze, bo do tej pory nie wiedzieliśmy o nim wiele więcej niż to, że jest Indianinem (no i Asasynem, ma się rozumieć).

Premiery gry już 31 października.

Źródło: Polygamia.pl

Szczena opadła. Trailer na wysokim poziomie, czyli taki, do jakiego przyzwyczaił nas (mnie na pewno) Ubisoft. Nie ma amerykańskiego patosu, który się nie podoba wielu z Was. Naprawdę świetny, 2,5 minutowy spektakl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    W serii Assassin Creed najbardziej podobała mi się fabuła. I po tych wszystkich trailerach widzę, że i w 'trójce' mnie to nie zawiedzie :D

4. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    trolololo :D :D :D :D :O JUZ TYLKO 27 dni i koniec przerwy w graniu :D !!!!

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    AC jak to AC jak zwykle jako jedna z najmocniejszych pozycji pod względem fabularnym! Ciarki na plecach i byle by premiera na PC się nie opóźniała!

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    poznaj to, zobacz to, sprawdź to...
    jeszcze nie grałem w tę grę a już odnoszę wrażenie że ją przeszedłem.
    za dużo tych materiałów, jak JUŻ wyjdzie to materiałów będzie tyle że posłużą za poradniki :D

1 osoba to lubi.
  7. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    krótko: o fak ale bede zarzynał:D

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Te wszystkie trailery nie polepszają sytuacji. Nadal waham się między Hitmanem a właśnie Assasynem. Sam trailer epicki - jak zresztą każdy z całego uniwersum AC. Ahh, znowu ten piękny okres w roku, gdzie wszystkie najlepsze gry mają swoją premierę, a gracz nie potrafi zdecydować, na co wydać swoje pieniądze.

9. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Muszę wreszcie mieś assassina 3 w swoich dłoniach. Ta Presja. Każdego AC ukończyłem 100% I KOCHAM TĄ SERIE jeste prawie tak dobra jak COD (JOKE :))

10. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja to przynajmniej wiem, co kupię. BO2 :D

a trailerek epicki, ta gra z pewnością zasługuje na to, żeby kupić używkę pół roku po premierze :)

11. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Trailer bardzo klimatyczny i bbd. Z resztą jak każdy filmik dotyczący AC. Przed Revelations też mocno podkręciłem się różnego rodzaju filmami i co wyszło? ...moim zdaniem delikatna koopa. Myśle, że teraz będzie dużo, dużo lepiej ale okaże się jak wyjdzie gra :p

12. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem mnie jakoś ten trailer nie powalił.. Poza tym to już nie to samo bez Ezio : (

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Genialnie genialnie i jeszcze raz genialnie. Jakbym oglądał zapowiedź jakieś na prawdę dobrego filmu. Jest akcja, katastrofy, brutalność, różne scenerie ahhh czego więcej chcieć??

A na motyw : What should I do?? mogła być odpowiedź: KILL THEM ALL!!

Ojj coś mi się zdaje, że gierka zje na śniadanie i obiad ostatnie części assassynów..

Chodź tak i tak Ezio lepiej wyglądał z mordki :D

14. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
  15. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    @Tomekzc, @Tomsi... Ezio??
    ALTAIR to był prawdziwy kozak :)

16. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @^xXmlodythcXx
    No niby tak.. Był dosyć tajemniczy i intrygujący, ale przez te 3 części spędzone z Ezio wytworzył się pewien sentyment :p ja tam go bardzo polubiłem jako postać video ;-) chociaż nie ukrywam, że czasem brakowało mu według mnie jaj i był taki jakby to napisać za "milutki". Mam nadzieje, że Connor będzie dużo bardziej twardy i będzie miał ciętą riposte jak choćby Niko z GTA 4 :p

17. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Ezio na pewno zostanie wspomniany przez Connora. Tak samo jak Altair przez Ezia ;)

Ja tam się ciesze ze zmiany bohatera. Ezio jest jak najbardziej wporządku, też się z nim związałem przez te lata, jednak potrzeba czegoś nowego, nowej przygody i bohatera. Na pewno znów przywiąże się do niego tak jak do Altaira lub Ezia (choć tutaj "więź" była mniejsza).

I ucieszyłbym się, gdyby w "trójce" powrócono do Ezia. Tak samo jak w Revelations zakończono wątek Altaira ;)

Do tego nowy bohater Animusa i współczesnych czasów w grze. Jak myślicie, kto to może być?
    Może będzie to miało jakiś związek z 16-tką? Przecież jego wątek definitywnie się nie zakończył. Może i był martwy w świecie realnym, to jednak w Animusie nadal istniał.
    Do tego bardzo ucieszyłoby mnie to, gdyby podczas zakończenia wątka Desmonda spotkali się wszyscy Assassyni :D

18. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Zonk dobrze pisze, trochę za dużo tych materiałów wychodzi, teraz twórcy gier nie umieją trzymać gracza 'na głodzie', niech uczą się od Rockstar Games:) Ale trailer epicki i na pewno gra będzie również tak zaje:)

19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Co do bohaterów, to zauważcie, że każdy z nich, Altair,Ezio,Connor reprezentowali inne wartości, walczyli i byli asasynami z różnych powodów. Altair w pełni oddany kodeksowi i bractwu które stawiał na pierwszym miejscu, Ezio stał się asasynem z zemsty i to ona w głównej mierze popychała go do przodu przez większość części. A Connor? On walczy za wolność, dla siebie i dla swoich ludzi. To jest fajne. Nie ma tu co porównywać, który z nich "bardziej" jest asasynem.

20. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Miejmy tylko nadzieję, że części z Connorem będą max. 2, bo przez to ciągnięcie wątku z Ezio seria AC tak jakby... znudziła się?

21. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    No na pewno Ezio Auditore Da Firenze zostanie nie raz wspominany w ACIII... Co do tego nie mam żadnych wątpliwości :p Nawet o Altair'ze ibn La-Ahad'zie pewnie będzie jeszcze mowa :p A kto ukończył fabułę AC Revelations wie ile jest wolnych miejsc obok Altaira w Masyaf, tam gdzie usiadł później Ezio i zapewne umarł :D
    Czy tyle będzie Assasynów w całej serii ?

Alert Wymoderowano // Hextor

Wczytywanie...

Poleć forum