1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed 3 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez acik0101, Listopad 25, 2012.

1. acik0101

acik0101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,posiadam Xboxa z przróbkom lt+ 2.0.Wczoraj nagrałem assasina na płytę wg poradnika i po włożenie do xboxa wyskoczył komunikat że trzeba ją zaaktualizowac wiec to zrobiłem i wgrało mi nowego dasha 15574,dodam że konsola nie był nigdy podłączona do neta i nigdy nie będzie.Po tej aktualizacji pojawia się komunikat że nie obsługiwany format płyty,próbowałem wgrać title update tzn skonfigurowałem pendrive z xboxem zainstalowałem na kompie horizona a następnie wgrałem title update do folderu o tej samej nazwie przez wcześniej wymieniony program.Po włożeniu pendriva do xboxa na pendive w folderze gry jest ten assasin ma 9MB i jest napisane ze aktualizację ale jak próbuje uruchomić tzn wkładam płytę i odpalam to dalej wyskakuje to samo,próbowałem też zainstalować na pendrivie i się zainstalowało ale też się nie chce uruchomić.Nie wiem czy zrobiłem coś nie tak czy miałem nie wgrywać tego dasha a zrobić te title na wcześniejszym?Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co mam z tym zrobić.

Nagrałem też Medal of Honor i jest to samo,nagrywałem z poradnika na forum.Może to być wina dasha?Jest tak że lt+ 2.0 na nowszych dashash nie będzie działało w nowych grach?

Sory że nie edytowałem wcześniejszego postu ale dopiero teraz dojrzałem gdzie to się robi.

Pomoże ktoś?

Jak się nagrywa grę to title update dogrywa się jakoś w trakcie nagrywania do gry czy po prostu potem na usb i siś wkłada do xboxa i on powinien to sczytać?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. acik0101

acik0101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisał post aby temat pojawił się z przodu.

Wczytywanie...

Poleć forum