1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassins Creed 3 - Zdobywanie zasobów.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Zendeman, Październik 29, 2012.

1. Zendeman

Zendeman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Mam problem z zebraniem zasobów do budowy chociażby wózka do konwojów.
    Nie mogę po przez tą książkę do zarządzania domów kupić pniaków drewna.
    Na początku kupiłem parę ale szybko zużyłem na budowę beczek, a teraz wgl mi się nie pojawiają i nie mam jak ich kupić.
    Muszę coś zrobić aby się znów pojawiły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruchus

gruchus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siedlce
    wykonujesz zadania zwiazane ze swoja rezydencja? poszukaj na mapie swojej siedziby ikon z domkiem, tam beda zadania, ktore jak wykonasz to rozwijasz chalupe i okolice

4. Zendeman

Zendeman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Wykonuje i mam już drwala ale jak mówię, kupiłem parę drewienek i teraz już nie mam.

5. gruchus

gruchus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siedlce
    tam chyba trzeba poczekac az oni uzbieraja materialy. choc do konca nie wiem bo nie kupowalem od nich za duzo

6. Art11

Art11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem związany również z zasobami, a konkretnie z handlem. Wysłałem konwój, który został napadnięty. W jaki sposób można przystąpić do jego obrony? nie mam żadnego znacznika na mapie, a w księdze jest wpis, że konwój napadnięto.

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    przede wszystkim musisz posiadać przynajniej jednego assassina zdobywasz go po przez wyzwolenie dzielnicy np. w Bostonie (ikonka z takimi dwoma znakami nałożonymi na siebie <>)
    jak konwój jest atakowany przytrzymujesz RB aby przywołać menu assassynów i tam musisz już poczytać co i jak.
    Możesz też samemu obronić konwój, wtedy musisz znaleźć się tam gdzie obecnie przybywa. czyli jak jesteś np. w Bostonie a konwój jest zaatakowany np. na podgórzu to szybko teleportujesz się na wybrane terytorium i szukasz na mapie swojego konwoju.

Wczytywanie...

Poleć forum