1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed 4 z nowym bohaterem i epoką historyczną. W przyszłym roku fiskalnym.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krawol, Luty 7, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock

Czyli między kwietniem 2013 a marcem 2014. Najpewniej - w październiku lub listopadzie.

Szczerze mówiąc spodziewałem się dalszego bazowania na Connorze i historii Stanów Zjednoczonych. Przy okazji Ezio Ubisoft bawił się w recykling do przesady, zmieniając tylko (wyolbrzymiam) tekstury na budynkach i kościoły na meczety. Dlatego choć o Assassin's Creed 4 (czy jakkolwiek kolejna część cyklu będzie się nazywać) wiemy niewiele, za zapowiedzianą zmianę szefowi firmy Yvesowi Guillemotowi mówię staropolskie "szapoba".

Ruch interesujący tym bardziej, że publika polubiła Connora i z jego przygodami zapoznała się w sile 12 milionów.

"W roku fiskalnym 2014 ogłosimy nowego bohatera i epokę historyczną Assassin's Creed oraz nowe studio, które będzie pracowało nad grą. Liczymy, że będzie to ogromny krok naprzód dla cyklu" - powiedział Guillemot w wywiadzie dla Polygonu.

Zakładając premierę pod koniec tego roku, ciekawe czy oznacza to przeniesienie serii na konsole nowej generacji.

źródło: Assassin's Creed 4 z nowym bohaterem i epoką historyczną. Premiera w przyszłym roku fiskalnym

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    "Ruch interesujący tym bardziej, że publika polubiła Connora i z jego przygodami zapoznała się w sile 12 milionów"

ja właśnie słyszałem, że publika NIE polubiła Connora, a AC3 jest nudne i niedopracowane...

1 osoba to lubi.
  4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Każdy ma swoje zdanie. Mi bardzo się podobało.

Mam nadzieje że release będzie na next geny bo na 360 już nie chce widzieć AC.
    Next Gen + nowe studio na pewno dadzą dużo świeżości dla serii, której moim zdaniem ostatnio brakowało. Ciekaw jestem czy pójdą w dobrą stronę.

5. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Oficjalnie wiemy, że gra pojawić się ma jeszcze w tym roku, dokładniej to w czwartym kwartale, czyli w okolicach października/listopada.

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ..a skąd te oficjalne info? bo tutaj jest napisane co innego..

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    znoooowuuuuu kotleeet ?
    assassin 4?

##############################
    swoją drogą żenujące że twórcy zamiast pociągnąć historię z trzeciej części znowu pakują nas w kolejną.
    beznadzieja, trójka największą chałą serii a w czwórkę już chyba nie zagram w ogóle

8. tobi123

tobi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    AC 3 było całkiem całkiem, choć seria zaczęła się nudzić przy Revelations.

9. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Cieszę się że stworzą coś nowego, nową historię i nowego bohatera, bo tak naprawdę Connor nie przypadł mi do gustu Mam nadzieję, że teraz bardziej się postarają i zrobią część, która dorówna AC II :D Powinni wrócić do Włoch, a nie wychodzić poza tereny Europy :/

10. fossik92

fossik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja pomyslalem ze nowa lokalizacja akcji bedzie w Francji tylko w jakim czasie najlepiej byloby to ulokowac to nie wiem ;)

11. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam nadzieję że zrobią dobrą grę i chętnie bym poczekał trochę dłużej byleby tylko nie skopali fabuły.

12. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jestem wielkim fanem AC gralem we wszystkie czesci i juz nie bardzo widzi mi sie kolejna czesc.
    ACII-Revelations te czesci mialy klimat,fabule natomiast AC III zostala tak strasznie dupnieta Przez polowe gry gramy templariuszem bez sensu i jakiejkolwiek fabuly

13. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław

Nie będę zliczał ile sekwencji kim gramy, bo podchodzi to pod spoiler, ale porównując sekwencje Heytana a Connora to jest odpowiednio 1/3 i 2/3 wiec pierwszy bezsensowny argument obalony.
    Drugi, jako że mówisz, że AC3 nie ma jakiejkolwiek fabuły, otóż ma, wcielamy się w Asasyna który walczy o wolność dla swojego ludu i kraju, po drodze rozbijając szajkę templariuszy. Możemy polemizować nad jakością fabuły, jednak wyraźnie zaznaczyłeś, że tobie nie podoba się jej domniemany brak.

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    równie dobrze mogliby zrobić osobną opowieść o indianinie który się mści a normalnego assasyna wydać jako normalną grę.
    ale że zrobili z niego assasyna to taki beznadziejnie tandetny dodatek.
    gra dno

15. tomfred

tomfred Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Trójka rzeczywiście najsłabsza. Skoro tak zgadujemy to może zrobią asasyna w czasach którejś z wojen światowych czy może w czasach teraźniejszych :D ciekawie by było.

16. kowal44

kowal44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pierwsze części się grało z zapartym tchem, żal było odejść od konsoli, nie raz się szło niewyspanemu do roboty, a tu AC III i wszystko wróciło do normy. Wyspany, pełen sił :D. Umęczyłem grę może do połowy i nie dałem rady. Może AC IV znów zapewni nam bezsenne noce?

17. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    oby wyszło na xbox 360.

18. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ostatnio w internecie można było zobaczyć sporo fan-artów mówiących o AC w azji. Mogli by zrobić jakiś reboot serii i pokazać co się działo w czasach równoległych do obecnej trylogii z innego punktu widzenia. A Azja, zwłaszcza jakaś feudalna Japonia wydają się być dobrym pomysłem.

19. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mam wielką nadzieje że będzie mała rewolucja w serii, liczę też na Japonię jako miejsce akcji. Ninja-asasyn, mogłoby być nieźle :>

20. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    I tak kupię kolekcjonerkę, mimo wszystko, nowe studio brzmi optymistycznie, świeżość w serii której chyba każdy potrzebuje... nawet ja :D

Wczytywanie...

Poleć forum