1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Black Flag XBOX ONE kody - NAJTANIEJ!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dreamgsm, Styczeń 29, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aktualna cena: 25,39PLN/szt

https://www.g2a.com/assassin-s-creed-iv-black-flag-xbox-one-cd-key-eu.html#308629

Zapraszam serdecznie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    A dlaczego tytuł taki sam jak mój post?? Nie licząc prefixu oczywiście. Naraz się zlecieli... a zresztą też mogę wstawić link do jakiegoś portalu i powiedzieć że to ja sprzedaję żeby tylko komuś na złość zrobić ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Ostatnia edycja: Styczeń 29, 2015
  4. dreamgsm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wspieram G2A jak mogę, gdzie mogę i kiedy mogę. Co do tytułu - trudno mi wymyśleć inny jeżeli składa się tylko z tytułu, platformy i słowa "najtaniej" - mogę co najwyżej poprzestawiać kolejność...

5. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Czyli to nie twoje jednak a reklama. Zobaczyłes ze ktoś dodał grę to jak typowy polaczek musiałeś wtrącić swoje 3 grosze. Ja się w twoje ogłoszenia nie wtryniam. A tytuł identyczny. Wielkość liter, interpunkcja - co do joty. Kopiuj wklej. Tylko żeby zmylić klientów. Zresztą to nie dział reklama tylko giełda wiec wsadź sobie ta stronkę w D. Proszę moda o usuniecie tego tematu bo jak sam przyznał to nie jego oferta a jedynie reklama jakiegoś serwisu. Totalne dno...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

6. dreamgsm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie bardzo widzę w moim poście jakiekolwiek naruszenia regulaminu...

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może i nie do końca występuje złamanie regulaminu jeśli chodzi o treść nazwy tematu ale reklamujesz tutaj zewnętrzną stronę ( z wieloma ofertami ) i nie jesteś w posiadaniu tej gry więc temat leci do kosza i sygnatura zostaje usunięta. W dziale giełda sprzedajemy SWOJE WŁASNE gry, sprzęt itp.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum