Assassin's Creed:Brotherhood - 6 minut w Singleplayera.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Assassin's Creed:Brotherhood - 6 minut z Singleplayera.



Ostatnio Ubisoft strasznie nas rozpieszczał filmikami przedstawiającymi postacie w trybie multi. Teraz przyszedł taki czas że wypadałoby pokazać więcej singla no i oto jest. Sześć świeżych minut z Ezio, Rzymem i oczywiście jego bractwem. Ja swoją kolekcjonerkę już zamówiłem i szczerzę nie żałuję ani grosza bo za 50 zł więcej to opłacalność tego jest 100-procentowa. Was też zachęcam do kupna, oczywiście jeżeli możecie :) No, a teraz zapraszam do obejrzenia.​
[YOUTUBE]4mspOR1U6Gg&feature=player_embedded[/YOUTUBE]​


Screen z konsolowisko.pl
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Są spoilery fabularne? Można obejrzeć bez obaw ?

Oke, obejrzałem, faktycznie nie ma spoilerów, a ten filmik ma już ponad 2tygodnie :O ale co tam, Rzym jest przepiękny, a zwiedzać go na koniu i biegać wokoło Koloseum robi wrażenie :)
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Gameplay ukazuje raczej dowodzenie assasynami przez Ezio. Pokazane są też wszelkiej maści zabójstwa w jego wykonaniu i eskorta jednego z Machiavellich. Ale do końca doprowadzone to nie jest także myślę że nie powinno nic zepsuć. Wszak nic z fabuły pokazane nie zostało. Owszem Ezio rozmawia z Machiavellim także jak dojdzie do eskorty, zawsze można wyłączyć :)
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Super!!! gra jest mega
Szkoda że teraz nie kupię poczekam jak cena spadnie do 150 to wtedy
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Szukaj na allegro. W niedługim czasie powinieneś znaleźć taką ofertę. Albo i w sklepach.
 

T0Mmy

Banned
Wygląda zacnie
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hehe niebo fajnie wygląda, wogóle takie fajne są kolorki :) Czekam z niecierpliwością...
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam za 130 zł z dostawą do domu i teraz tylko czekam. Ach ten program lojalnościowy Cenegi.
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Oo z chęcią już bym pograł w te gierkę :D
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No cóż nastawiam się na tego Assassina :D
Dwójeczka mi się strasznie podobała :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świetnie się zapowiada single, ale jedyny powód żeby ta gra została u mnie na dłużej to wciągające multi :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom