1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Brotherhood bije rekordy w Europie! Za rok kolejny AC!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Listopad 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Już milion egzemplarzy gry Assassin's Creed: Brotherhood trafił w ręce europejskich klientów. A w przyszłym roku czeka nas kolejna wycieczka do świata skrytobójców!

Tydzień wystarczył, by Assassin's Creed: Brotherhood sprzedał się w liczbie co najmniej miliona egzemplarzy. Gra zaliczyła tym samym najlepszy debiut w historii serii. - Ta sprzedaż, w porównaniu z popytem na Assassin's Creed II, to znaczący skok, a dla nas stanowi to wielkie osiągnięcie - cieszy się przedstawiciel Ubisoftu, Geoffroy Sardin.

- To największa europejska premiera w historii Ubisoftu i nasz najlepiej sprzedający się w pierwszym tygodniu tytuł - dodaje. Ujawnia też, że jak dotąd 60 proc. nabywców Brotherhooda choć raz odpaliło tryb multiplayer. Wieloosobowy model zabawy po raz pierwszy zawitał świata asasynów właśnie dzięki najnowszej odsłonie Assassin's Creeda.

Na dotychczasowych rezultatach ambicje Ubisoftu się nie kończą. Seria zdołała dotąd sprzedać się w liczbie 20 milionów egzemplarzy. Francuski gigant wydawniczy pragnie, by wynik ten był o kolejne 10 milionów sztuk lepszy do końca 2011 roku. Nie wydaje się, by był to wynik nieosiągalny.

Sardin potwierdza również, że na kolejną część nie będzie trzeba zbyt długo czekać. - Yves (Guillemot, dyrektor wykonawczy Ubisoftu - dop. red.) wspomniał o tym już na spotkaniu z inwestorami. Bliższe szczegóły poznamy wkrótce. Mogę jedynie zapewnić, że w przyszłym roku doczekamy się kolejnej dużej gry z serii Assassin's Creed - ujawnia.

I próbuje nas naprowadzić na to, gdzie może toczyć się jej akcja. - Jeśli czytaliście komiksy, wiecie, że zabraliśmy uniwersum Assassin's Creed do Rosji Radzieckiej i Rzymu za czasów Cezara. To dobre przykłady na to, gdzie możemy osadzić kolejne tytuły w nadchodzących latach.

A Wy gdzie byście się wybrali na wycieczkę z ostrzem pod rękawem?

źródło : gram.pl - Recenzje, Zapowiedzi, Newsy, Poradniki, Dema. Gry na PC, PS3, X360.

Moim zdaniem seria AC idzie w strony zagłady... Wygląda na to,że z AC zrobi się FIFA!

2. Lotnik421 Xbox One

3. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Może i zrobi się tasiemiec. Ale ta gra to dla mnie dalej będzie mistrzostwo.

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Fajnie, że gra zyskuje uznanie tylu graczy. Ale martwi mnie ta "kolejna część"... żeby się nie zrobiło jak z NFS'em, chyba że mają ciekawe pomysły na fabułę.

5. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ubisoft nie jednym nas zaskoczy. Tego jestem pewien. Brotherhood niby duży dodatek do dwójki ? W życiu ! To zupełnie co innego. Nowe miasto, nowe oręże, nowy system budowania i ogółem wiele nowości. Na pewno coś wymyślą.

6. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Oj tak.Największym grzechem będzie zrobienie z AC tasiemca,tak jak to zrobili z PoP. Mam nadzieje,że max to będą 4 części.

Co do nadchodzących lat.Desmond znalazł już FE (Fragment Edenu) ukryte przez Ezio.Więc dalsze losy będą w większości dziać się w czasach teraźniejszych.

7. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Słuchajcie, nie ma się co dziwic,gra jest bardzo wciągająca,a jeżeli ktoś grał w Assasin's Creed i Assasin's Creed 2 to wiadomo że będzie chciał zagrac dalej,i dowiedziec się co się dalej stanie ( tak jest w moim przypadku ;D ) A co do tego gdzie ma się odbywac kolejna częsc to Rosja ;/ chyba nie... to już nie był by klimat Assasyna,ja bym wolał abyśmy się cofneli w czasie np. tak jak jest napisane na górze do Rzymu za czasów Cezara lub do jakichś innych starszych czasów.

8. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    No to świetna wiadomość uwielbiam tą grę i jest jedna z najlepszych wg mnie
    Grając w 1,2 i Brotherhooda to już nie mogę się doczekać ;D

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja bym się wybrał do siedziby Ubisoftu i wybił im z głowy to materialne podejście do gier, niech zrobią coś porządnego za 2-3 lata, co prawda każdy assassin jest świetny, ale wydawac co rok kolejna gre to ku**a przesada... nie wspominając o tym, że każda częśc ma milion dodatków, które mogłyby byc umieszczone na płycie, ale przecież lepiej nas doic

10. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Wiem że ACI i ACII były dobre bo właśnie kończę dwójkę, niedługo może dostane w swoje łapy AC;B. Napewno jest dobry i dlatego się tak sprzedał.

11. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    ta seria jest coraz lepsza! jezeli kolejne czesci beda rownie dobre , nie mam nic przeciwko nowym assassynom ;)

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja liczę na tasiemca ale z pomysłami a jeśli ich braknie to przerwać z zakończeniem takim że w razie czego można wznowić bo naprawdę gra jest jednym z najlepszych tytułów wśród gier .

13. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Dla mnie super informacja i już nie mogę się doczekać. Jak zrobili przez rok takie cudo jak Brotherhood, to wierzę w Ubisoft i mam nadzieję, że nie zawiodę się kolejną częścią. Jest to chyba moja ulubiona gra :) Jedynie 1 część mi się nie podobała, bo była strasznie nudna i monotonna. Co innego 2 i Brotherhood :D

14. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tasiemca nie będzie pokazali , że potrafią zrobić grę
    Chwała Im za to !

15. adam DL

adam DL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tylko jak nie robia gry na siłę bo moze byc dno

16. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Na razie zrobili 3 części wiec pomysłów im jeszcze nie brakuje, ale jeśli będą co 1 rok wydawać kolejne tytuły to może dojść do tego że zabraknie nowych pomysłów i zaczną nam sprzedawać odgrzewany kotlet.
    Mam nadzieje że do tego nie dojdzie ;D

17. Spartacus

Spartacus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kto mówił, że robili grę rok? Myślę, że robili ciut więcej.

Na pewno Assassin's Creed 3 robią od powstania dwójki - czyli w momencie premiery (z pewnością za rok) będzie minimum dwa lata tworzenia.

18. Outsider

Outsider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ja bym chciał aby następne AC były w Japoni w XIV w. lub Chiny wiek X.

19. Arthuros700

Arthuros700 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ciekawe co bedzie w 4 ;) jzu nie moge sie doczekać

20. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Spartacus masz rację prace nad AC:B rozpoczęły się jeszcze przed wydaniem AC II.
    W następnym AC to pasowałoby zmienić już silnik graficzny, chociaż na ten nie nażekam ale za rok to będzie ciut przestarzały.

21. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Ale teraz mają tylko dwie opcje albo teraźniejszość i kończą z seria AC jako taką. Albo uśmiercają desmonda na początku jak i niszczą FE i zaczyna sie zabawa od początku. Bo niby po co Desmond ma wracać do Animusa skoro ma to czego szukali?
    Swoją drogą nie ważne co wymyslą ja tą grę kupie ale niech trzyma poziom Brotherhood przede wszystkim muzyka i gildia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum