1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed:Brotherhood - cena edycji kolekcjonerskiej i szczegóły na temat bety

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Lipiec 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dowiedzieliśmy się, że oficjalne beta testy przygodowej gry akcji Assassin’s Creed: Brotherhood zostaną przeprowadzone we wrześniu. Udział w testach będą mogli wziąć wyłącznie właściciele konsoli PlayStation 3 – w dodatku jedynie tacy, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie edycji kolekcjonerskiej. Wejdą w ten sposób w posiadanie specjalnego kodu (rozdawanego przez Sklep Gry-OnLine), uprawniającego do pobrania bety z poziomu PlayStation Network.

Przy okazji powyższej informacji poznaliśmy polskie, sugerowane ceny edycji kolekcjonerskiej nowego Assassin’s Creed, w którą mogą zaopatrzyć się posiadacze PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. W pierwszym przypadku specjalne wydanie trzeciej odsłony AC kosztuje 169,90 złotych, z kolei cena edycji konsolowych została ustalona przez Ubisoft na poziomie 269,90 złotych. Jednak bez większych problemów możecie się natknąć się na oferty zdecydowanie ciekawsze – dla przykładu, w Sklepie Gry-OnLine w obu przypadkach zaoszczędzicie po 20 złotych.

W skład edycji kolekcjonerskiej Assassin’s Creed: Brotherhood wchodzi renesansowe, kolekcjonerskie pudełko, mapa Rzymu, ekskluzywny Kodeks Asasyna, karty postaci z multiplayera, płyta DVD z filmem Assassin’s Creed: Rodowód, płyta DVD ze ścieżką dźwiękową i innymi dodatkami, dwie ekskluzywne mapy do trybu dla pojedynczego gracza (Aqua Gear i Trajan Market), dwie dodatkowe postacie do trybu multiplayer (Harlequin i Officer), a także bliżej nieokreślona dodatkowa zawartość, która dopiero zostanie ujawniona.

Przypominamy, że pełna wersja Assassin’s Creed: Brotherhood zadebiutuje na europejskim rynku w drugiej połowie listopada. Produkcja powinna zostać wydana jednocześnie na komputery osobiste oraz konsole.

źródło: gry-online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Swoją drogą ciekawe jak z jakością wykonania. Jeżeli z metalu tak jak np pudełko do F3 to dobrze. Jeżeli plastik to sie zobaczy czy chociaż dobrze zrobiony bo różnie to bywa.
    Chyba zamówię pre-order... w końcu Ubi ma tendencje do wyciągania kasy ile tylko można i tak szybko nie stanieje Assassin.

4. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    poczekamy zobaczymy - bardzo chetnie zagram w ac3 bo dwojeczka bardzo mi sie podobala. pudelko prezentuje sie bardzo ladnie, na jakosc wykonania bedzie trzeba poczekac zeby oceniac

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  6. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Co to ma być, beta tylko na PS3? MAm nadzieję, że będzie tak jak w przypadku MoH'a.

7. nobad

nobad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie co do tego Assasina, będzie to kontynuacja fabuły z AC2? Czy tylko multi?

8. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    będzie singiel, oraz multi. Gra ma być kontynuacją dwójki.

9. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    To jest taki AC 2,5 w zasadzie. Ogólnie Gra miała być trylogią więc tym jakoś sie chcą wybronić, bo nie dali numerka, a sam podtytuł to takie DLC większe jak choćby BS dla F3 ( nie czytałem nigdzie, że mieliby zmieniać silnik czy coś w grze od strony technicznej poza dodaniem multi)
    Co do multi to tak będzie i zapowiada sie na jeden z najbardziej innowacyjnych przez co będzie sie go kochać lub nienawidzić ;]
    Osobiście nie przepadam za łupaniem w sieci ( wole nacisk na fabułę niż klepanie na pkt) ale to może wciągnąć takich jak ja.

EDIT:
    Co do tej bety to troche lipa, no ale cóż może sie coś zmieni. To zależy raczej od tego jak sie sprzedadzą preordery a każdą z platform.
    MOH miał planowaną bete na wszystkie platformy ale z xboxem mieli problem i z tąd ten poślizg.

10. djcsm

djcsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Czestochowa
    Kurcze. To teraz mam kolejny powod do skladania kasy... ;) Jak dobrze pojdzie to wejde w posiadanie wszystkich AC oryginalnych z edycji kolekcjonerskich ^^, To jest zajawka. Tylko szkoda ze gra robi sie coraz latwiejsza ... :(

11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Gdybym miał kasę na zbyciu to bym się skusił, ale wole już te ~60zł do następnej gry dołożyć...

12. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    A ja kupie tą edycje kolekcjonerską.Będzie ładnie wygląda na półce obok figurki Ezio,a do tego masa dodatków do gry.Pudełko z pewnością nie będzie gorzej wykonane niż Pandora Box z GoW 3

13. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ja już zdecydowałem - AC: Brotherhood będzie moją pierwszą kolekcjonerką na xboxa. Strasznie się napaliłem na tą grę, chciałbym mieć taki prawdziwy symbol "oddania" dla serii, historia Desmonda i jego przodków pochłonęła mnie bez reszty. Po prostu nie mogę się doczekać.

14. Luirun

Luirun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widze że bardzo ładna edycja ale i tak nie kupie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum