1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Brotherhood - Edycja Da Vinci

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BushyAxis793, Sierpień 26, 2011.

1. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Witam, mam pytanie odnośnie tej wersji ACB, gdyż niedawno ją zakupiłem no i w Merketplace jest do pobrania jakiś dodatek DLC za 800 Microsoftpoints. No i moje pytanie co to właściwie jest za dodatek i co on wnosi do gry i czy opłaca się go kupić/pobrać?

Z góry bardzo dziękuję:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    W dodatku do AC:B "The Da Vinci Disappearance" jest bodajże osiem nowych misji i dwie nowe lokacje........
    .......jeśli chodzi o mnie to się opłacało bo uwielbiam tą grę......choć szybko przeszedłem to DLC

4. BushyAxis793

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Kurcze, wlaczylem do pobierania to całe DLC , troche pogralem w ac , potem wychodzę z gry patrzę w aktualnie pobrane-pusto.Wchodzę pamięć brakuje 1gb, ale pisze, że element niekompletny ...

5. Amek

Amek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krynica Morska
    Ja mam tak samo z PESem 11... Może to jakiś błąd XBL

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przy pobieraniu lepiej nie grać tylko poczekać aż się pobierze :) Na pewno jak włączyłeś AC:B to pobieranie się zatrzymało a po wyłączeniu gry powinno zacząć znowu pobierać :)

7. BushyAxis793

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    No właśnie pobieranie przerwało się , ale po wyłączeniu gry nie kontynuowało się, po porostu pisało, że element niekompletny i, że ma 1.40gb-przecież to nierealne -teraz załączyłem znowu, wyłączyłem konsole, żeby nic nie grzebać(pobieranie w tle), mam nadzieję, że się pobierze prawidłowo:)

8. pawciolbn

pawciolbn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LBN
    podobno napisałem nie w tym dziale, więc, może tu będzie dobrze...

możecie mi troszkę łopatologicznie objaśnić jak to się uruchamia? pobrałem poprzez realizację kodu z wersji pudełkowej, pobrałem wszystko, co było gratis z menu DODATKI w grze (DLC 1.0 i 2.0). Dodatek DaVinci pokazuje mi w tych dodatkach jako pobrany, z opcją POBRAĆ PONOWNIE.

Mam 27% synchronizacji. Pisaliście o tym, że po wejściu do Skarbca Rumulusa, czyli miejsca oznaczonego na mapie na pomarańczowo dodatek ruszył - czy ja źle wyłapałem? Co trzeba zrobić by ten DLC poszedł? Czy mam przejść grę na 100% synchro, czy jak to ma być, bo przyznam się, że lekko się obawiam, że coś skopsałem.

9. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Ja pamietam ze jak ja pobralem dodatek i odpalilem fabule to mialem nowe zadanie do rozpoczecia na mapie tzw ten wykrzyknik, tyle ze to bylo po skonczeniu juz gry, swoja droga bardzo polecam ten dodatek bo jest swietny chociarz mialem nadzieje ze wniesie cos bardziej konkretnego do fabuly :/

Wczytywanie...

Poleć forum