1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Brotherhood i Ixtreme 1.61

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grampp, Luty 9, 2011.

1. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, zaczne streszczać prosto i zwięźle, zrobiłem aktualizacje "3 dashy" (wgrałem tylko dwie aktualizacje bo w poradniku powiedziano że trzecią można z ac:b), Fable3 działa, mam na dysku AC:B od niejakiego SZOPASQUAD i pytanie takie: jeśli mam Ixtreme 1.61 to czy musze zmienić Wave na niższy?, czy mam przejechać abgxem (mam już bana więc mi wisi czy ban czy stealth pliki wgrac itp). Raz nagrałem już płytke i niestety "wyczyszć płyte" i co do aktualizacji z tego to do połowy idzie, później błąd. Chodzi o to że wersja od SZOPA jest zbugowana? Chciałbym wiedzieć czy na metodzie 3 dashy działa wersja od SZOPY, czy tylko angielska, a jeśli działa to czy przerabiać czy co :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Temat dotyczy 3 daschy, albo gry assasin cread a takie tematy już są i to tam powinno zostać zadane takie pytanie!

Co do Twojego problemu, to dokonaj 3 aktualizacji również z pendriva (link do tej aktualizacji znajduje się w poradniku), wersja od szopy ma zmieniony Wave a co za tym idzie aktualizacja na pewno Ci się nie uda z takiej płytki.

Więc pozostaje Ci albo ściągnąć grę z niezmienionym wave, albo naprawienie obrazu do odpowiedniego wave, albo pobranie 3 dascha z linków (co proponuje najbardziej). Po czym zależnie od wybranej opcji wkładasz active iso, odpalasz grę dokonujesz aktualizacji i grasz.

Gre abgx-em warto przelecieć by mieć gre ewentualnie na przyszłość gdy zainwestujesz w LT+, chociaż nie dotyczy to wersji od szopy bo chłopaki "spaprali" robotę, a po za tym polskie wersje gier nie mają A.P 2.5.

Wczytywanie...

Poleć forum