1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Brotherhood na xbl

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez fanatyk22, Czerwiec 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzisiaj pojawił się nowy assasin na xbl do ściągnięcia za 2560 punktów no i pytanie ktoś ściągnął już jaki jest jezyk w grze czy jest może pl?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fanatyk22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzwoniłem do pomocy technicznej xbl polska i powiedział mi koleś cytuje: Chodzi Panu o Assassin's Creed 2 ja mówię ze nie chodzi mi o Assassin's Creed Brotherhood który wyszedł wczoraj a facet acha to nie mam takich informacji jakie języki obsługuje? Ja mówię to jak mam otrzymać taką informację a on proszę zadzwonić do Ubisoftu dzwonie do nich a oni mówią że zależy jaką xbl pl jaką wersje wstawił!!! No faktycznie bo oni wiedzą ze jest wersja ang i pol ale wiedzieć to powinien ten który ja wstawił na serwery!!! No po takich hmmmm długich rozmowach z xbl i ubisoftem wiadomo tylko jedno że jak nie sciągnie się to sie nikt nie dowie więc prosze jak ktoś bedzie wiedział czy jest pl w gierce niech napisze....

4. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Przylaczam sie do pytania:)

A tak na marginesie support pierwsza klasa!?

5. fanatyk22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak pierwsza klasa gdy straciłem key do bulletstorma to koleś z ea powiedział że powinienem wysłać skan klucza do ms polska i powinni mi przywrócić koleś xbl support powiedział że nie mają takiej możliwości. Jakie języki gra obsługuje też nie wiedzą na wszystkie 5 pytań które zadałem nie odpowiedział bo nie wie. Gdy się kontaktował z kims tam to czekałem z 15 minut też nie wiedzieli boshe jak oni pomagają. Najlepsze jest to ze chciał znaleść mój profil po tagu gracza uwierzcie mi, mi to zajmuje góra 1 minute on mnie szukał z 5.. Zdziwiony spytałem sie czy włącza konsole? Na koniec najlepsze jest to że kolo nie mógł znaleść Assassin's Creed Brotherhood w markiecie pytał sie czy mi to sie pokazuje w konsoli czy na stronie masakra !!! Straciłem tylko kase na telefon. PS miedzy pytaniami moimi przyznał się że w żadną część nie grał... To już mnie zdziwiło WOOOOWWW!!!!! Acha powiedziałem mu że mój tag gracza to Fanatyk z dużej litery on zapytał: Pisane po ang? Powiedzcie mi jak mówie Fanatyk z dużej litery to czy ktoś z was pisząc spytał by się mnie że to jest pisane po ang? Miłości mi dopomóż ...

6. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym zapytał czy nie po rusku

7. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Niestety nieogarnieci ludzie tam siedza. Ten co wrzuca opisy do gier kopiuje je bezmyslnie , a jak jest przetlmaczone to jakas taka dziwna polsczyzna. Smiem watpic, ze polskim marketem zajmuja sie Polacy...

8. fanatyk22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zmagań ciąg dalszy.
    Dzisiaj nie dałem za wygraną po raz kolejny zadzwoniłem do pomocy technicznej i co się okazało? Trafiłem na człowieka który naprawdę chce mi pomóc. Sprawa przedstawia się następująco on uważa, po wcześniejszym swoim sprawdzeniu, że gra jest z polskimi napisami! Dla bezpieczeństwa wygenerował mi numer referencyjny i w przypadku gdy gra jest po ang. oddadzą mi stracone punkty, rozmowa została nagrana i czeka na moje sprawdzenie... No tak cierpliwość popłaca jutro lub nawet i dzis wieczorem to obadam...

9. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Ja tez trafilem kiedys na takiego goscia (moze to ten sam?). Ja mialem dylemat czy dodatek do Splinter Cell Conviction (cos chyba jest nie tak z tym Ubisoftem bo to tez ich gra:)) z polskiego marketu dziala z polska wersja gry. Gosc nie wiedzial, ale powiedzial mi, ze raz na rok moga oni dokonac zwrotu w razie babola. Napisz jak bedziesz wiedzial w jakim jezyku jest gra.

10. Dave_NS

Dave_NS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    a wiec tak poszperałem tu i uwdzie i znalazłem że ten ACB posiada następujące języki

Język: Angielski, Francuski, Hiszpański, Niemiecki, Włoski
    Napisy: Angielski, Francuski, Hiszpański, Niemiecki, Włoski, Holenderski, Duński, Norweski, Szwedzki, Portugalski

jak widać nie ma POLSKIEGO ! oby to nie była prawda.
    Jak bedzie wiedzieć juz na stopro to napiszcie
    pozdrawiam

11. fanatyk22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i się stało miałem już kupić ale dostałem info że Assassin´s Creed: Brotherhood nie ma napisów POLSKICH. Dave_NS ma racje takie języki są obsługiwane. Najbardziej ubolewam że nasi sąsiedzi Szwaby magą grać w swoim ojczystym języku my 40 milionowym kraju nie, chociaż Ubisoft dał nam możliwość polskich liter ale to kup sobie na płycie. Nie zmienia to faktu że nasze xbl pl jest do przepraszam ale użyje tego brzydkiego słowa "do ****" Polski live a najgorsze pomoc techniczna! Hmmm moja pytanie dlaczego jest u nas takie duże bezrobocie jak ludzie którzy pracują na takich stanowiskach nic nie wiedzą? A reszta która by się starała nie ma pracy? No właśnie masakra ale żeby nie odbiegać od tematu powtarzam Assassin´s Creed: Brotherhood nie ma Polskich LITER!!!

12. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Straszna bieda i tyle w temacie :/

13. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Widzę, że temat zamienił się w gorzkie żale, więc zamykam.

14. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Assasins Creed Brotherhood na polskim markecie w grach na zadanie jest w jezyku POLSKIM!

15. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Brotherhood MA POLSKIE NAPISY!

16. fanatyk22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Potwierdzam za namową naughtydog i freeq_ Brotherhood MA POLSKIE NAPISY!

17. PYTALSKIosw

PYTALSKIosw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolskki
    Ma Polskie napisy jak wyżej ! : )

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.