Assassin's Creed: Brotherhood - nie działa

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem oryginał, zainstalował się i nie działa, "nie można odczytać płyty"

Firmware napędy oryginalny
Napęd: Samsung
XVal - Clear

wcześniej miałem przerobiony napęd i próbowałem na nim odpalić AC:B
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
może napęd zepsuty być;))
 

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
Napęd nowy jest, tydzień temu wymieniany.
 

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
A wkleiłeś do tego nowego napędu klucz ze starego jak go wymieniałeś?
 

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
Tak, inne gry działają bez zarzutu
 

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie: czy to AP 2.5 dopuszcza w ogóle możliwość wymiany napędu fabrycznie zainstalowanego w konsoli na inny (spoof)?
 

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
Znalazłem coś takiego,
So, can I replace my 360's drive with a Samsung to be safe?

No. A drive is locked to the 360 it shipped with and cannot be swapped out. There is a method known as "spoofing"(copying some of the drive info to make the xbox think its the original) that will allow another drive to work. This is NOT a safe way to avoid AP25 checks. Even though the drive works, when an AP25 title asks for the check to be performed, your xbox will still "think" it has the original drive, so if it was a LiteOn or BenQ before then it will attempt to check even if it can't. If the check doesn't pass then your xbox will fail.
czyli co? na starym napędzie z oryginalnym flashem będzie działać ? stary też był samsung ale inny model
 

ni3dzwi3dz

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki sam problem, mam 2 konsole, jedna przerobiona i jedna na siec, sciagnalem dzis ac:b nagralem i wyskakuje komunikat 'nie mozna odczytac plyty' mam lt1.1 i wszystko smiga normalnie, najnowsze gry tez, acb nagralem po raz kolejny i ten sam problem... nie jest to pierwsza gra ktora nagrywam wiec wiem jak to robic. jaki moze byc problem? prosze o szybka odpowiedz ;(
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Gra ma AP2.5 więc nie pójdzie ci na lt 1.1 co najwyżej to sobie oflagowałeś konsole (jak masz nowego dasha i próbowałeś grać)
Chyba że mówiąc najnowsze to chodzi ci bez problemu: Fable 3 (chodzi na lt1.1 ze starym dashem), NFS HP ?
 

ni3dzwi3dz

Użytkownik
Użytkownik
Fable 3 chodzilo wczesniej ale aktualizowalem dasha i juz nie dziala(chwile temu sprawdzilem) sory za niedopatrzenie. Czy to z update z gier kinect adventure i animals tez nie pojdzie? Musze wyslac i przerobic lt+? to ze oflagowana to juz nie problem, ta konsole podlaczalem tylko 2 razy do sieci :) na multi mam 2 konsole z oryginalami :)
 

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
Dobra, to jeszcze jedna rzecz,
mój stary napęd - Samsung TS-H943, nowy taki sam tyle że bez przeróbki, a z oryginalnym firmware... to ja już nie wiem co jest nie tak...
 

Do góry Bottom