1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin’s Creed Brotherhood OKROJONY o 1,5h rozgrywki względem PS3 ! ! !

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Październik 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jestem tym ostro zbulwersowany, żeby nie powiedzieć brzydko wkur******. A oto powód:

I źródełko: W Assassin's Creed: Brotherhood spotkamy Kopernika

Bardzo fajnie, że PS3 coś wyskubało dla siebie, ale ja się pytam JAK DO CHOLERY ZREKOMPENSUJE NAM TO MICROSOFT ?! Z pośród wszystkich gier na świecie to właśnie serię Asssassin's Creed uważam za najlepszą, i co dostaję w zamian za bycie wierny tej serii? Assassin's Creed II - okrojona gra z 2 sekwencji, nawet gdybym chciał je kupić to nie mogę, bo oczywiście jestem w Polsce, przez co dodatki nie są kompatybilne z moją OJCZYSTĄ wersją językową gry. Czyli jestem Polakiem, dostaję mniej. A teraz Brotherhood, wybrałem konsolę Xbox 360 i co dzięki temu mam? (Pomijając płatnego liva) znowu okrojoną grę i zero rekompensaty ani zadośćuczynienia a to wszystko dlatego bo wybrałem Xbox 360 a nie PS3, wisienką na torcie tej goryczy jest fakt, że wczoraj złożyłem pre-ordera w polskiej wersji językowej...

Pozwolę sobie zacytować pokrzepiający komentarz pewnego użytkownika z polygamii.pl :
    5 lub 6 dodatkowych epizodów? To już trochę przegięcie, nawet pomimo tego że mam PS3 to uważam że to niesprawiedliwe. Co do Kopernika to fajny polski akcent.

Dziękuję, dobranoc, chyba zaraz coś rozje***.

2. Lotnik421 Xbox One

3. konrad767

konrad767 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No ***** mac. Takie jest moje zdanie

4. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Żeby chociaż dali jako dlc do kupienia. Być może gra na ps3 będzie droższa niż na xbox 360 np. 200zł ps3, 170 xbox 360, a później kto będzie chciał to kupi sobie dlc.

5. stanko111

stanko111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A płacisz tyle samo. Zabawne miałem kupić akurat tę grę na ps3 ale zrezygnuję bo mnie wku... takie dymanie graczy.

6. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak jestes takim wielkiem fanem to sprzedaj xboxa i kup ps3. akurat gra zapowiada sie bardzo srednio (zwlaszcza multi) wiec imo nie ma nad czym plakac.

Jak zrekompensuje nam to ms - beta crysisa 2 tylko dla xboxa, miesieczna wylacznosc map packów do coda (dla wiekszosci ludzi i tego forum duzo wazniejsze niz jakies 1,5 gry), DLC do nowego fallouta z (najprawdopodobniej) czasowa wyłacznocsia. poki co, sa tylko 'dla nas'

7. Gleba

Gleba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm Brotherhood wyjdzie po polskiej premierze Live więc będziesz mógł dokupić epizody.Chyba że masz bana ale to już nie wina Microsoftu

8. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    ahhh...trochę lipa ;( A szkoda bo jestem fanem tej gierki.

9. chewbacca

chewbacca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @Gleba koleś pisze, że zamówił pre-ordera to chyba ma nieprzerobioną konsolę co? ;>

10. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    ehh AC schodzi na psy ... pamiętam czasy z AC1 heh wtedy sie dopiero pykało ... Teraz nawet nie czekam na brotherood jak widzę, ze ubisoft niszczy tą serie ... ehh szkoda ...

11. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Ładnie ładnie ;) wszyscy gracze 360-tek powinni się sprężyć i nie kupić tego badziewia :p jak by producent dostał po kieszeni to by zaczął graczy szanować :)

12. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sorry, ale to co wymieniłeś to jest g*wno. Beta C2. I co z tego ? Pełna wersja też będzie na PS3 :/. A reszta o czym to powiedziałeś to czasowe wyłączności. Niech się MS ogarnie i zacznie załatwiać nam prawdziwe exy, a nie czasowy shit.

A to, że AC zapowiada się średnio to jakiś żart. Albo mówisz tak, bo x0 dostanie mniej, albo jesteś typem gracza, który gra tylko i wyłącznie w gry pokroju CoDa.

13. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    po pierwsze nie gram w coda bo to syf - gram w halo 3. po drugie mialem (nie)przyjemnosc zagrac w brotherhooda i nie dosc ze multi jest slabe, to placenie za cos takiego jak za pelny tytul to kpina. jest to po prostu test multiplayera przed 3 i wyciskanie kasy z fanów serii.

14. CritiCalz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tu cytuje Ciebie: "gra zapowiada sie bardzo srednio (zwlaszcza multi) " a to oznacza, że w twoim mniemaniu singiel też będzie średni. Może co do multi bym się zgodził, ale singiel będzie miótł wszystko.
    "gram w halo 3" - no to mówię że jesteś graczem grającym w gry pokroju CoDa :)

15. janu

janu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to co? kto zrobi na szybko dwie głowice atomowe? i najpierw puszczamy na Redmond(M$) czy Montreal(Ubisoft)?

16. CritiCalz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Żałosne&dziecinne. Wracaj na onet.

17. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Hahaha to już niedługo wszystko będzie dla PS3 lepsze
    Zostawię to bez komentarza mendy społeczne

18. tomekszcz91

tomekszcz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie na 8 gb dvd by nie zmieścili tych dodatkowych epizodów, zresztą bez obrazy dla fanów ale AC nie jest aż tak wart srania się o te 2-3 godziny grania więcej ;)

19. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Dawno nie byłem zbulwersowany jakimś artykułem, tutaj jest to zdecydowanie PRZEGIĘCIE! Szkoda gadać, dam sobie spokój z kolekcjonerką i kupię używkę...

20. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Heh, dla takich chwil warto być piratem :)

21. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    spokojnie spokojnie... pewnie będzie jako płatny dodatek...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum