1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassins Creed: Brotherhood [OPINIE]

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Azur, Listopad 12, 2010.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Gra w sieci piszcie tylko OPINIE !

Edit: Gra posiada Ap 2.5 http://pastebin.com/QyQe6jzN

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dlatego właśnie tematy z opiniami się zakłada jak już ktoś pogra.

Tylko OPINIE !!

4. Dafne

Dafne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Już pośmigałem troszkę (około godzinę) i "szkoda" mi grać dalej. Chcę sobie tą przyjemność dozować. Pierwsze wrażenie to jakbym złapał powietrze bo miesiącu bezdechu ;)

5. gucio2004

gucio2004 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grając około 2 godzin powiem tak klimat rewelacja, troszkę przypomina mi się Onimusha bodajże 3 część kiedy Jeanem reno robiliśmy coś w teraźniejszości a Samanosuke Akechi robiliśmy coś w feudalnej Japoni np. nie można było wejść na wysoki mur, to w starożytności wrzucaliśmy prz murze ziarnko pnącza a w teraźniejszości było już wyrośnięte że można było wejść na mur. Nie spoilerując powiem jeszcze że na początku troszkę przypomniał mi się Tomb Raider i wogóle bardziej podobają mi się na razie misje pod Rzymem a niżeli w nim samym. Co do opinie grafika troszkę czasami czasami chrupie ale jak się patrzy na to co na ekranie to naprawdę można to wybaczyć. I zgadzam się z przedmówcą to tak jakbym złapał powietrze bo ROKU bezdechu. jak pogram więcej to napisze.

6. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do mnie dzisiaj doszedł org. na PS3 i pierwsze wrażenia bardzo ale to bardzo pozytywne płynność w początkowych misjach mnie zdziwiła (pozytywnie). Szkoda, że jest tak tylko na początku bo kiedy docieramy do Rzymu gra nieźle chrupie nie są to może znaczące spadki animacji ale są na tyle częste, że da się to odczuć. Dlatego mam pytanie do tych co grali już wersja Xboxową. Czy u was też Assasin potrafi nieco chrupnąć podczas rozgrywki?

7. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    u kumpla na xie nie chrupało miał go na hdd
    a co do tematu
    grałem
    i jest więcej prawie tego samego
    tylko że są nowe bronie możemy wydawać rozkazy naszym podopiecznym i grafika ciut lepsza albo i ta sama tylo że to Rzym (inna lokacja)
    a rzym jest baaaaaaaardzo obszerny

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    2h temu dostałem od kuriera (ultimy.pl) swój egzemplarz gry. Skończyłem pisać lekcje i do dzieła, konsola włącz! napęd otwórz! grę odpakuj! płytę włóż i instaluj! Cały podjarany tradycyjnie przy instalacji gry na dysk chcę poczytać książeczkę i się wtajemniczyć a tu co... pierwsza strona sterowanie, no ok, nic nowego, druga strona sterowanie, hmm... patrzę szybko na kolejne i co? Chudziutka książeczka z opisanym sterowaniem dla liaków, no dajcie spokój, to ja już wiem dlaczego była bitwa by instrukcjie-książeczki pojawiały się cyfrowo, żal papieru na takie coś ^^.

No ale dobra pora przejść do samej gry, na początku przeszedłem katorgi z kamerą, bo była nie tak jak sobie upodobałem, ale mówię dobra, przyzwyczaję się... 10 min gry, nie! ta kamera w górę i w dół mnie wkurza, zmieniam ją. po kolejnych 10 min gry, zmieniłem kamerę poziomą, i niby wszystko ok, tylko lekkie zamotanie występowało, i tradycyjnie kłopoty ze sterowaniem Asasynem, bo on jak posłuszny pies idzie DOKŁADNIE tam gdzie mu karzemy, dlatego 10stopnie gałka pochylona za mocno i już wlecimy na mur, zamiast przebiec obok, ale co tam, taka zaleta pada :D Jeszcze ponarzekam trochę napisy na crt są ZA MAŁE i ZA SZYBKO się przewijają! Ja tu wzrok wytężam, czytam połowę dialogu i nagle znika...

Co tu by napisać o odczuciach, gra napewno mnie nie zawiedzie, stwierdzam to po lichych 2 godzinach grania, system walki, tzn tych kill streaków jest obiecujący, zmienia on całkiem przebieg walki, o ile w 1 i 2 części walka polegała na ustawieniu się, trzymaniu gardy, i po kolei kontraatakowaniu to teraz chaotycznie walisz mieczem tylko po to by zabić przeciwnika i jak najszybciej użyć killstreaka na opponencie, oczywiście to szybkie zabijanie nie trwa długo (jak przy moim graniu) bo zabiję dwóch szybciutko, a trzeci już mi daje młotem po głowie, i znowu zaczynam chaos z klikaniem... Co do fabuły, bez spoilerów będzie, to raczej nie zawiedzie, czy stoi wyżej od poprzedniczki to jeszcze nie wiem, na początku są schadzki starych znajomych co bardzo mi się podobało :D I bardzo fajnie grało mi się Desmondem, aż sam sobie jestem ździwiony, bo przed premierą gry byłem nastawiony że go zbyt nie lubię w tych nowych realiach, i wolę się smakoszyć Ezio. Podsumowując gra jest obowiązkiem dla fanów 1 i 2, inaczej nie ma co mówić że jest się fanem Kodeksa Asasynów bez zagrania w tą część, a jeszcze multi czekaa :D

9. warior

warior Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie wytrzymalem, dzis kupilem oryginal ;p (bede szczery moja pierwsza oryginalna gierka :D )
    Jak na razie gra bardzo mi sie podoba, zobaczymy co dalej :D
    Bardzo fajna akcja z armatami ;]

10. PaNxRybA

PaNxRybA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Orneta
    Mi się gra osobiście nie podobała.
    Znudziła się po dwóch godzinach grania.

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja jeszcze poopinuję po dłuższym graniu w tą prześwietną produkcję. Jak pewien recenzent na polygamii napisał że Assassin's Creed Brotherhood w porównaniu do poprzedniczki jest krótszy ale za to szerszy, i to oddaje w 100% przebieg gry w nowym Asasynie, fabuła jest raczej krótka (już na samym początku głupi achievement robi spoiler, ile będzie sekwencji w grze :/) jestem gdzieś w 1/3 fabuły, i jej za szybko nie robię, mimo że misję są świetne a nie które epickie -

jestem świeżo podjarany po misji (zrobię to bez spoilerów, także czytać :D) w której trzeba uwolnić znajomą osobę, z warowni-siedziby Borgiów, nazwy nie pamiętam, taki duży teren z okrągłym wielkim budynkiem, a na szczycie czerwona flaga. Podjarany nią jestem bo misja miała wprost asasyński klimat, by uzyskać 100% synchronizację należało cały czas być w ukryciu, i nieźle uważać by żaden strażnik cie nie znalazł zanim nie wbijesz mu ostrza w plecy (albo bełtu :D) początek misji właśnie był takim eliminowaniem wrogów pojedyńczo, później jak dla mnie EPICKA wspinaczka na ten budynek więzienny, naprawdę uwierzcie mi, trochę nudne, a na pewno już schematyczne wspinanie się które się nie zmieniło od 1 części, w tej misji przeżywa swoją drugą młodość, bo naprawdę, Asasyn wspina się po lichych krawędziach a pod nim +100metrów do betonu.

Teraz o tej szerokości w grze, to co było w AC 2 to jest nic! (mówiąc o misjach pobocznych i rzeczach do zrobienia) ludzie, ile kasy trzeba wtopić na całkowitą odbudowę Rzymu, nawet nie wiem skąd tyle kasy uzbieram, stoję przy koloseum, mam marne 12k florenów w sakwie, i mówię sobie, a co tam, wyremontuję Koloseum, będą większe dochody, podchodzę do tabliczki i zonk... 49k florenów :O Później znajduję Panteon, cena bardzo podobna, no to już wiem że odbudowa Rzymu nawet po skończeniu fabuły potrwa dobre kilka godzin. Wieże Borgiów, bardzo fajne ulepszenie synchronizacji mapy (niestety, nie każdy punkt widokowy do zsynchronizowania to wieża Borgiów) jak dla mnie jest to o wiele łatwiejsze niż z tego co mówili twórcy, wystarczy się rozejrzeć, a można zabić przywódce bez żadnej otwartej walki (bo po zabójstwie kapitana kilkanaście żołnierzy bierze nogi za pas, a my tylko wspinamy się na wierzę by ją spalić :). Autorzy wreszcie ruszyli głową i zrobili bardzo użyteczne banki (w 2 frustrowało mnie ciągłe wracanie do Willi po kasę..) Nowością jest także system itemów o których twórcy nic nie mówili! Np żeby odblokować miecz X musisz przynieść 6 materiałów, np jakiś kamień szlachetny, rudę żelaza itp. System ten jest lichy jak sami się przekonacie, ale fajnie że takie coś w ogóle wprowadzili, zawsze jakieś urozmaicenie.

Dobra bo o tej szerokości mógłbym pisać w nieskończoność (to co napisałem to jest bardzo mało...) ale jak każdy zagra i przejdzie pierwsze 2-3 sekwencję to zrozumie co miałem na myśli.

12. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Właśnie ukończyłem wątek fabularny i powiem, że gra powala. To wszystko co kochałem w AC2 jest też tutaj a dodatkowo zostało ulepszone. Do tego nowe możliwości, nowe bronie... i ta WIELKOŚĆ Rzymu! Przejście zajęło mi około 20 godzin nie spiesząc się. Teraz zacznę dopiero zwiedzać kryjówki wyznawców Romulusa i szukać "ziarna prawdy", tj. tych punktów widocznych tylko podczas korzystania z wzroku orła. Generalnie gra u mnie ma 9+/10

13. tomaszek12

tomaszek12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra sie podobnie jak w poprzednią część to znaczy bardzo fajnie ...szkoda że mam wersję po Angielsku i za dużo nie kojarzę ale samo odkrywanie mapy i punktów widokowych daje dużo radości z grania i chyba szybko się nie znudzi !!!!

14. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Generalne w końcu mogę uruchomić, pograłem z 30minut i powiem ze widać ciut poprawę, urozmaicili grę duzo fajnych i zabójczych animacji podczas walki, nareszcie konie w mieście i jakieś wsparcie assasynów ogolnei na plus na temat histori nie powiem nic bo trudno nie spoilowac :p

15. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    Co tu dużo opowiadać Panowie. Jak na moje gra roku.

10 ! / 10

Gameplay jest jeszcze przyjemniejszy niż w AC2, do tego MIAŻDŻĄCY multiplayer, i fabuła ,która wżyna w fotel.

Przy okazji, grafikę porównywałem z częścią 2, w Brotherhood jest ona dużo bardziej wyraźna, niektóre tekstury uległy poprawie i do tego mimika twarzy jest ładniejsza.

To nie zwykła gra, to Assassin's Creed ;]

16. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    Gra jest bardzo podobna do części II, więc jak ktoś przeszedł dwójeczke niech śmiało sięgnie po brotherhood, bo napewno nie pożałuje. W 100% polecam

od jakiego rozdziału można ulepszać assasinów?

17. Paladynek

Paladynek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Okolice Stolicy
    Wreszcie dziś, dopiero dzis ukonczylem gre. Powala. 10.10

18. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Od samego początku jak tylko ich masz możesz ich ulepszać wysyłając na misje.
    9 lvl jest maksymalny, ALE... jeżeli assasyn osiągnie 9 poziom to dalej idzie mu exp bar. Jeżeli dojdzie on do końca to twój assasyn staje się prawdziwym "Assasynem" i gdy wejdziesz do kryjówki na wyspie to włączy się sekwencja w której to ten assasyn przechodzi rytuał dołączenia do bractwa.

19. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Pogralem poltorej godziny, gra podobna do poprzedniczki (AC II), jak zwykle bardzo grywalna, wciagajaca no i nic tylko grac, kto gral w poprzednie czesci tej seri, napewno wie o co chodzi i tym razem tez Ubisoft nas nie zawiodl, ale dalsze ciagniecie tej seri nie mialo by juz chyba wiekszego sensu, mam nadzieje ze wiecej "Assasynow" juz nie powstanie, bo kolejne odslony bylyby naciagane z powtarzajacymi sie motywami (AC II i AC:B juz w tej chwili sa do siebie blizniaczo podobne) takie jest moje zdanie.

Jezeli chodzi o sprawy techniczne, to poprawili grafike, ja zauwazylem roznice, detale wygladaja ladniej jak i nasz sam Ezio ladniej sie prezentuje,
    dodane zostaly rowniez animacje podczas walk, skokow, biegania itp itd...

Moja OCENA, mocne 8/10 :)

20. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przeszedłem dwie poprzednie częsi gry, teraz jestem w połowie acb i musze stwierdzic ze jest to jeden z najlepszych tytułów na xboxa gra godna uwagi i polecam ją wszystkim odkrywanie miasta jest wspaniała przygodą do tego wiele wątkow pobocznych, a fabuła powala

21. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Asasyn w tym roku jest moją ulubioną grą :) Niestety, rewelacji nie ma, ale gra i tak mnie dużo bardziej wciągnęła niż dwójka. Zacznę od soundtrack'u. Dawno nie słyszałem takiej dobrej ścieżki dźwiękowej. Muzykę z trybu multiplayer cały czas gwizdam bo po prostu jest niesamowita i wpada w ucho :) Gra jest bardziej epicka dzięki właśnie dobremu podkładowi muzycznemu. Grafika nie zmieniła się w ogóle w stosunku do poprzedniczki jednak jak dla mnie, nadal trzyma poziom i jest bardzo dobra :) Widoki w grze są po prostu przepiękne. Praktycznie przez całą rozgrywkę szukałem na horyzoncie Castel Sant' Angelo, ponieważ strasznie spodobała mi się jego budowa. Teraz rozgrywka. Początek gry trzyma poziom. Pod koniec gry miałem wrażenie, że twórcy wcisnęli na siłę ostatnie kilka sekwencji :( Nie ukrywam, że byłbym bardzo zadowolony gdyby dołożono jeszcze 5 CIEKAWYCH sekwencji. Końcówka gry jest zdecydowanie DZIWNA, jednak Ubisoft już chyba przywykł do robienia dziwnych zakończeń. System walki został rozbudowany i bardzo się z tego powodu cieszę, mimo tego że wszyscy mówią że ułatwiło to jeszcze bardziej rozgrywkę, ja odczułem to inaczej. Poziom trudności został podniesiony dzięki większej agresywności wrogów. Płynność walki mnie bardzo zadowala, szybkie likwidacje działają tak jak powinny. Wspinaczka stała się dużo trudniejsza niż w poprzedniczkach, zwłaszcza patrząc na etap wspinaczki po Castel Sant' Angelo, ach, te emocje gdy znajdujesz się 100+ metrów nad ziemią i nie ma mowy o popełnieniu błędu ;) Rozgrywka stała się dużo bardziej urozmaicona dzięki np. niszczeniu wież Borgiów, zwiedzaniu Kapliczek Romulusa, rekrutowaniu asasynów i zarządzaniu nimi, niszczeniu wynalazków Leonardo itd. Gra mnie po prostu zachwyciła swoim zróżnicowaniem, kocham momenty w grach kiedy po prostu nie wiem co mam robić (z nadmiaru czynności do wykonania) ^^ System rekrutowania asasynów działa tak jak powinien, jestem zadowolony z możliwości zarządzania swoją własną "armią". Fabuła stoi na bardzo wysokim poziomie jak zawsze, jednak tak jak mówiłem, końcówka była robiona prawdopodobnie na siłę. Nie wiem co jeszcze napisać .

Ocena singleplayer: 9/10

W trybie multiplayer już trochę posiedziałem, wbiłem 17 lvl i cały czas mam ochotę wracać do gry . Rozgrywka multi została zrobiona dla mnie tak jak oczekiwałem. Jest dużo postaci do wyboru (moje ulubione to Łowca i Golibroda ;) ), kilka trybów rozgrywki w zupełności mi wystarcza. Cały czas "czuć czyjś oddech na plecach", trzeba mieć dobrą strategię, aby upolować swoją ofiarę i nie zostać upolowanym. System zdolności jest fajną sprawą, można wybierać spośród mnóstwa np. petarda dymna, zmiana wyglądu tłumu na twój, ukryty pistolet, itd. Mapy są dosyć małe, ale wystarczają na w miarę swobodną rozgrywkę. Denerwują mnie jednak długie czasy wczytywania rozgrywek, matchmaking działa dosyć słabo. To tyle.

Ocena multiplayer: 9/10

Wyraziłem swoją opinię, teraz czekam na Wasze :)

Wczytywanie...

Poleć forum