1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Brotherhood - osiągnięcia PROBLEM

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez mini21, Czerwiec 26, 2013.

1. mini21

mini21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Cześć.
    Mam problem z osiągnięciem "Łatwo przyszło, łatwo poszło".

Otóż żaden z heroldów nie chce się przekupić.
    Po prostu gdy podchodzę, nie mogę wręczyć mu łapówki.

Podejrzewam iż powodem jest fakt, że już kiedyś próbowałem wykonać ten archivment, ale nie miałem wówczas dodatku Da Vinci, a nie wiedziałem, że aby go wykonać trzeba go mieć.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Czy oznacza to, że muszę przechodzić grę od początku (OMG)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    To jest niemozliwe ze nie mozesz wykonac takiej rzeczy, przekupstwo herolda jest jednym ze sposobów zeby pozbyc sie rangi wanted, zaznacze tylko to ze aby wystapila mozliwosc wreczenia lapowki potrzeby jest wlasnie uzupelniony licznik wanted :) sa 3 sciezki pozbycia sie lvl poszukiwania, herold, plakaty i zabicie informatora i one musza byc dostepne zawsze, tzw nie moga byc usuniete z gry. Ewentualnie moze wyczysc pamiec podreczna w konsoli.

4. mini21

mini21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    To Cię zaskoczę - mam tylko możliwość zrywania plakatów, nie ma nawet możliwości zabójstwa urzędnika (czy jak to się nazywa).

Co ciekawe, dziś zauważyłem jeszcze dwa bugi - pierwszy - nie mam spadochronu i nie mogę go nigdzie kupić i drugi - w grze brakuje arlekinów, których powinienem pobić (sprawdzałem na jakimś tutku w niecie gdzie oni powinni być i ich tam po prostu nie ma).
    Nie działa też archivment z rzucaniem bronią długą, ciężką i petardą dymną - tu mogę mieć ewentualnie wątpliwości, czy dobrze zrobiłem, ale moim zdaniem tak, a mimo to nie dostałem nagrody.

Dziwna sprawa..

edit.
    Pomogło dopiero wykasowanie całego profilu i rozpoczęcie gry od nowa...

Wczytywanie...

Poleć forum