Assassin's Creed Brotherhood , pomysł na odpalenie ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
A zmieniałeś na niższy WAVE ? Rozumiem że nie musisz używać activate.iso ?
Nie zmieniałem na niższy wave. Wypaliłem w takiej postaci jakiej ściągnąłem. Activate.iso nie używam.
 

konradstw

Użytkownik
Użytkownik
Odpalil to juz ktos na dashu 9199 (ten od usb) ?
 

spajki215

Świeżak
Świeżak
ej sprawdzal ktos to: usunąć plik dvd i samemu go zrobic abgx, podobno dziala
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam wgraną bete 2.0.1416.0 i Brotherhood niestety nie działa (iXtreme 1.6 Liteon). Dostaję komunikat o niemożności odczytu płytki, a czytając posty niektórych kolegów zastanawiam się czy trick z activate iso zdałby egzamin. Sprawdził ktoś może tą metodę nie zmieniając wave'a w obrazie?
 

ziombel86

Banned
Użytkownik
Czy istnieje możliwość zmiany dasha z najnowszego (tego co jest na plycie ac:b) na 2.0.12416.0 (pod ktorym ac:b dziala)?
 

MPiotroV

Użytkownik
Użytkownik
zassałem grę, spatchowałem na wave 3, wypaliłem, wkładam płytkę do konsoli (Liteon 1, dash 9199). trzeba aktualizować, nie odpali bez. zassałem dasha 12416, zaktualizowałem, gra dalej woła o aktualizację. no ok, daję aktualizuj, nie można bo płytka nie do odczytania (pewnie wina zmiany wave'a). any reason?
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
@up

AC ma zabezpieczenia Anty Pirackie. Dash 12416 sprawdza oryginalność płyty. W Twoim przypadku jest to pirat, dlatego to wyskakuje. Btw. Jesteś oflagowany ;]
 

konrad767

Banned
Użytkownik
dasch 12416 nie oflaguje bo nie zna jeszcze tego ap2.5 dopiero nastepny po 12416
 

pawels237

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam naped liteon przerobka 1.5 .Z NXE 9199.Pojdzie mi AC Brotherhood????
 

Aksel

Świeżak
Świeżak
a czy pójdzie na
Xbox 360 Premium
Napęd: Benq
Dash: 2.0.9199.0
Zasilacz: 203 W(jak mniemam)
Wersja: Zephir?
 

zodi4k

Użytkownik
Użytkownik
A czy pójdzie mi na mikrofalówce?
 

shadzor

Użytkownik
Użytkownik
Jtag, albo napęd BenQ. Na liteonie nie odpalisz...!
****, ja mam samsunga i niestety nie śmiga ;/ no nic trzeba czekać na lt+
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
A czy pójdzie mi na mikrofalówce?
A jakiego ma dasha :p ??

Czy wszystkie napędy Benq nie obsługują AP 2.5 ??
 

Aksel

Świeżak
Świeżak
Jtag, albo napęd BenQ. Na liteonie nie odpalisz...!
czyli co jak mam BenQ to mam zaakceptować aktualizacje i będzie działać?
 

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
A czy na Hitachi pojdzie? Nie pamietam jaka mam przerobke, ale robilem ja jakies 15 miesiecy temu. Wszystkie gry do tej pory dzialaly bez zadnego patchowania.
 

Miczko15

Użytkownik
Użytkownik
@MPiotroV, odłącz dysk od konsoli podlacz ja do neta, wez test polaczenia internetowego jak bedzie pytac o aktualizacje to wez nie i anuluj. nacisnij Y i zobacz wartosc Z, jesli będzie 8015-1002 to nie masz flagi, jesli co innego to ban czeka ;).
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Czy napewno napęd Benq nie obsługuje AP2.5 ?? Wcześniej czytałem, że tylko niektóre jego modele.
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
A czy pójdzie mi na mikrofalówce?
Będzie ciężko, spróbuj w pralce. Chociaż chodzą już słuchy,że w muszli klozetowej śmiga z bomby.

DO RESZTY:
K****, skoro nie macie zamiaru kupić oryginalnej gry za ~200zł to kupcie przynajmniej parę czystych płytek i nagrajcie pary razy w różnych kombinacjach i się sami przekonajcie, i tak dymacie M$ na duża kasę, więc parę złoty w plecy nie zrobi Wam różnicy. MOŻE SIĘ PRZYNAJMNIEJ CZEGOŚ NAUCZYCIE. Może przynajmniej podstawowych zasad korzystania z forum, bo na czytanie ze zrozumieniem już za późno.
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Udało mi się "wyłączyć" aktualizacje aby można było odpalić grę wynik sami zobaczcie: YouTube - Assassin Creed Brotherhood Bez Aktualizacji
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Udało mi się "wyłączyć" aktualizacje aby można było odpalić grę wynik sami zobaczcie: YouTube - Assassin Creed Brotherhood Bez Aktualizacji
Czyli tylko LT+ pozostaje bądź spróbować odpalić grę na dash'u 2.0.12416.0 :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom