Assassin's Creed Brotherhood , pomysł na odpalenie ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

piotrek10h

Użytkownik
Użytkownik
Tutorial parchar assassins creed 3 saltar actualizacion - Taringa! Autor tutoriala napisał że gra poszła na becie dasha i Liteonie 93450C (tu nie wiem o co chodzi). czy mógłby ktoś znający hiszpański przetłumaczyć? Akurat mam bete dasha i liteona więc warto spróbować
 

cieniasik

Użytkownik
Użytkownik
niema co sobie cisnąć, tematy jak są aktywne to mają wiele niepotrzebnych informacji w których łatwo się można pogubić, ten jest jeszcze krótki ale fakt faktem nawiązując do nowego Assasyna że jeszcze nie wiadomo czy na pewno nie da się nic zrobić aby dało się uruchomić grę bez żadnych cudów z samą konsolą. Wyjścia są dwa kombinować samemu albo czekać i nie marudzić
 

grzeszak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wlasnie zaktualizowalem dasha do najnowszego ze strony microsoftu i juz fable mi nie chodzi:)
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
A Ty akurat wróżka i już wiesz że jedynym wyjściem będzie nowe FW.Skąd wszyscy nagle wiedzą że nie będzie innej metody na ominięcie tego??I po co wyzywać tych którzy się pytają,przecież od tych informacji można się pogubić a że ludzie próbują uruchomić to chwała im za to bo może komuś się poszczęści.A jeżeli tak was rażą te posty to po co się wypowiadacie.
Po to np. że średnio co 3 godziny padają dokładnie te same pytania. I w czym powiedz mi to tak bardzo się pogubiłeś? W przeczytaniu około 15 razy odpowiedzi na takie same pytania jakie zadałeś? Oczywiście zakładając że w ogóle zaglądałeś na poprzednie strony tego tematu. Wszyscy tu próbowali wszystkiego do odpalenia i zwyczajnie wystarczy się wysilić i za przeproszeniem ruszyć d**ę i przeczytać to co już jest sprawdzone, potwierdzone i skreślone. To tak bardzo boli przeczytać wnioski innych? Nie no rozumiem że prościej jest pieprznąć kolejnego posta z pytaniem bo w końcu czemu by nie... z resztą wali mnie to za przeproszeniem. Nerw mi tylko puszcza jak po raz enty piszę się to samo.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj dałem kumplowi do sprawdzenia AC: Brotherhood i po uruchomieniu się pytał o aktualizację. Nie robiliśmy jej.
Zrobiłem aktualizację z Dance Central do nowego dasha i pojawiał się komunikat, że nie można odczytać płyty.
Zrobiłem kolejną aktualizację z Motion Sports, podłączyłem i skonfigurowałem (następnie odłączyłem) Kinecta - gra odpaliła i nie pyta o aktualizację.
Fable też chodzi.

Nie wiem czy te dwie aktualki z gier mają coś do rzeczy ale podłączenie samego Kinia umożliwa zagranie w Brotherhooda i pewnie każdą nową grę która wyjdzie.

(Kumpel ma chyba firmware LT ale nie dam głowy)
 

ronni92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po to np. że średnio co 3 godziny padają dokładnie te same pytania. I w czym powiedz mi to tak bardzo się pogubiłeś? W przeczytaniu około 15 razy odpowiedzi na takie same pytania jakie zadałeś? Oczywiście zakładając że w ogóle zaglądałeś na poprzednie strony tego tematu. Wszyscy tu próbowali wszystkiego do odpalenia i zwyczajnie wystarczy się wysilić i za przeproszeniem ruszyć d**ę i przeczytać to co już jest sprawdzone, potwierdzone i skreślone. To tak bardzo boli przeczytać wnioski innych? Nie no rozumiem że prościej jest pieprznąć kolejnego posta z pytaniem bo w końcu czemu by nie... z resztą wali mnie to za przeproszeniem. Nerw mi tylko puszcza jak po raz enty piszę się to samo.
Jeżeli nerwy ci puszczają to poco tu w ogóle zaglądasz żeby nabić posta?Przecież nikt nie każe ci odpisywać na wszystkie posty a od utrzymywania porządku w temacie są moderatorzy.Więc jeżeli jesteś aż tak wykończony że grozi ci załamanie nerwowe to wyjdź na dwór.
 

Aksel

Świeżak
Świeżak
btw a ile może lt + kosztowac ?
i kiedy obstawiacie że wyjdzie?
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
no widać co poniektórzy niestety nie są reformowalni... peszek.
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj dałem kumplowi do sprawdzenia AC: Brotherhood i po uruchomieniu się pytał o aktualizację. Nie robiliśmy jej.
Zrobiłem aktualizację z Dance Central do nowego dasha i pojawiał się komunikat, że nie można odczytać płyty.
Zrobiłem kolejną aktualizację z Motion Sports, podłączyłem i skonfigurowałem (następnie odłączyłem) Kinecta - gra odpaliła i nie pyta o aktualizację.
Fable też chodzi.

Nie wiem czy te dwie aktualki z gier mają coś do rzeczy ale podłączenie samego Kinia umożliwa zagranie w Brotherhooda i pewnie każdą nową grę która wyjdzie.

(Kumpel ma chyba firmware LT ale nie dam głowy)

Po tym działał AC: B ?
 

AlCapone1

Banned
Nie wiem czy te dwie aktualki z gier mają coś do rzeczy ale podłączenie samego Kinia umożliwa zagranie w Brotherhooda i pewnie każdą nową grę która wyjdzie.
teorie spiskowe ?
 

piotrek10h

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj dałem kumplowi do sprawdzenia AC: Brotherhood i po uruchomieniu się pytał o aktualizację. Nie robiliśmy jej.
Zrobiłem aktualizację z Dance Central do nowego dasha i pojawiał się komunikat, że nie można odczytać płyty.
Zrobiłem kolejną aktualizację z Motion Sports, podłączyłem i skonfigurowałem (następnie odłączyłem) Kinecta - gra odpaliła i nie pyta o aktualizację.
Fable też chodzi.

Nie wiem czy te dwie aktualki z gier mają coś do rzeczy ale podłączenie samego Kinia umożliwa zagranie w Brotherhooda i pewnie każdą nową grę która wyjdzie.

(Kumpel ma chyba firmware LT ale nie dam głowy)
Proszę wyciągnij z Motion Sports update Dashboarda do też spróbuje. Prawdopodobnie update jest w $SystemUpdate ale głowy nie dam wam uciąć
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj dałem kumplowi do sprawdzenia AC: Brotherhood i po uruchomieniu się pytał o aktualizację. Nie robiliśmy jej.
Zrobiłem aktualizację z Dance Central do nowego dasha i pojawiał się komunikat, że nie można odczytać płyty.
Zrobiłem kolejną aktualizację z Motion Sports, podłączyłem i skonfigurowałem (następnie odłączyłem) Kinecta - gra odpaliła i nie pyta o aktualizację.
Fable też chodzi.

Nie wiem czy te dwie aktualki z gier mają coś do rzeczy ale podłączenie samego Kinia umożliwa zagranie w Brotherhooda i pewnie każdą nową grę która wyjdzie.

(Kumpel ma chyba firmware LT ale nie dam głowy)

Super jutro ide po kinecta do sklepu:) Wczesniej mialem kupic i tak ale sie wachałem ale po tym co przeczytalem juz sie nie wacham:)
 

konrad767

Banned
Użytkownik
czyli możne wystarczy wyjąc z kinectowej gry $SystemUpdate wrzucić do ACB programem Xbox Backup Creator i zatrybi?
 

ufoludekcrezy

Użytkownik
Użytkownik
Panowie ja Mam napęd Samsunga i grę zaktualizowałem bo mię o to poprosiła byłem pewien że pujdzię bo ponoć na samsungach miało chodzić i co się okazało mam ten sam problem co inni czyli grę dałem rade zainstalować ale odpalić już nie taki plus tego że jedynie Fable 3 mi chodzi :( i nie wiem o co kaman prawdopodbnie ta aktualizacja z assasin nie uwzglednia tej gry także pewnie jak bym sciagnoł najnowszą napewno i fable 3 by nie smigało.... Więc chce wszystkich uswiadomić to co pisze
Kod:
[SIZE=2][COLOR=#000000]C4E Confirms New AP2.5 Checks on New Dashboard with New Games

>> Here's a chatlog from C4E about the new protections "AP2.5  Checks" added to the (beta/leaked) fall 2010 dashboard with new games:

[c4eva] New AP25 checks confirmed on new dash with fable 3, LT+ coming for required drives with SSv3 and anti AP25 included!
[c4eva] there are 5 ap25 checks done when xex is launched!
[c4eva] samsung doesnt have ap25
[c4eva] 360s LT+ will include this now
[c4eva] samsung and some old hitachi dont have ap25
[c4eva] samsung wont do ap25, it will be skipped (safe)
[c4eva] they will detect your drive changing to a samsung! [if you spoof to Samsung]
[c4eva] confirmation will need to be done on released retail kinect dash!
[c4eva] at this point, only new games check ap25!
[c4eva] kreon=fail! p[/COLOR][/SIZE]

f
Gra nie działa na napędach samsung trzeba czekać na ixtreme lt+
 

lukasz1985

Użytkownik
Użytkownik
Oj ludzie kombinujecie ile się da dla jednej gry.Ja wole poczekac do grudnia przerobic na LT+ i zarywać zimowe nocki przy AC:B i NFS:HP
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Ja tylko nie wiem czy firmware ma coś do gadania w tej całej sprawie.
Kolega ma NS albo LT lecz nie jestem w stanie tego stwierdzić.
 

wujekbill

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzcie mi czy jak zainstalowałem sobie dasha z płytki z Assassins Creed to mogę teraz wgrać wersję beta, lub starszą wersję?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
ja w tym tygodniu kupie kinect wiec dam znac czy dziala.
 

Freelander

Użytkownik
Użytkownik
Spróbujcie tego
By swapping discs it will also allow to boot HDD-installed AP2.5 games on the 12611 dashboard (note x-s: doesn't mean it's LIVE safe tho, but AP2.5 games will boot as shown in the video below) on BENQ and Lite-On drives.
Instructions to bypass AP2.5:
* Install the AP2.5 game on your HDD using the Y-menu of NXE
* On dashboard, insert the AP2.5 game and wait for the game to authenticate (picture of game appears in dashboard)
* Press the the controller synchronization button for 5secs.
* DVD tray opens, remove the disc and swap it with ANY ORIGINAL Xbox 360 game.
* Press the the controller synchronization button for 5secs again, the DVD tray will close.
* Once the tray is fully closed, Press 'A'
Podobno działa na liteonach i benq.
 

konrad767

Banned
Użytkownik
Poprzez wymianę krążków także pozwala na uruchomienie dysku twardego zainstalowanego AP2.5 gry na 12611 desce rozdzielczej (xs uwaga: nie oznacza to LIVE bezpieczne tho, ale AP2.5 gry uruchomi się w sposób pokazany na wideo poniżej) i na BENQ Lite-On dysków.
Instrukcje dla obwodnicy AP2.5:
* Zainstaluj grę AP2.5 na dysku twardym przy użyciu Y-menu z NXE
* Na desce rozdzielczej, wprowadzić do gry AP2.5 i czekać na grę do uwierzytelniania (obraz gry pojawi się w desce rozdzielczej)
* Naciśnij przycisk synchronizacji kontrolera na 5 sekund w.
* DVD zasobnik otwiera się, wyjmij płytę i zamienisz oryginalnymi Xbox 360 gry.
* Naciśnij przycisk synchronizacji kontrolera na 5 sekund w kolejny napęd DVD zostanie zamknięty.
* Gdy zasobnik jest w pełni zamknięta, naciśnij 'A'



trochę nie zrozumiałe
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom