1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Brotherhood - problem z multi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomo2194, Marzec 11, 2011.

1. tomo2194

tomo2194 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Tak jak w temacie mam problem z multiplayerem w AC:B. A mianowicie menu mi się normalnie włącza ładuje się gra i jak zaczynam grać to po 10 sekundach wywala mnie i wyskakuje błąd "you have been disconnect from host server..." i chyba tam później żeby spróbować później (niestety nie mam narazie jak sprawdzić jak dokładnie wygląda ten błąd). Jak gram np. w Bad Company 2 to mi wszystko dobrze chodzi i nie ma żadnych problemów. I nie wiem czy to jest spowodowane zbyt wolnym netem czy to przez te patche czy przez coś jeszcze innego?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

EDIT: Jak jeszcze spróbowałem kilka razy to już grałem dłużej ok. minuty czy dwóch. I teraz mam jeszcze większe wątpliwości czy jest to spowodowane moim netem czy problemami w ubisofcie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomo2194

tomo2194 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponawiam moje pytanie gdyż zależy mia na odpowiedzi.

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. nie pisz posta pod postem, nie odświeżaj
    2. Jak ktoś będzie wiedział to napisze, ja mam AC:B i u mnie wszystko dobrze śmigało

Wczytywanie...

Poleć forum