1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Brotherhood - problem

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez BushyAxis793, Wrzesień 2, 2013.

1. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Witam, ostatnio wziołem się za nabijanie osiągnieć w AC:B no i mam z pewnym problem.

Mianowicie :

- Zlikwiduj 10 strażników jednym deszczem strzał.

Gdy już mnie goni ponad 10 strażników wybieram deszcz strzał i owszem większość padnie ale achieve nie wpada, czemu??

Z góry bardzo dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    Gniew niebios-tak się nazywa to osiągnięcie i jest jedno z prostszych,mi za pierwszym razem wskoczyło jest tylko małe "ale". Czy ty posiadasz do Brotherhooda DLC (dodatek) The Da Vinci Disappearance ? Bo jeśli nie to tego aczika jak i 9-ciu innych nie zrobisz,widzisz je na konsoli ale są dostępne tylko po zainstalowaniu dodatku.

4. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Oczywiście posiadam ten dodatek. I już sobie poradziłem z tym Achieve'em. Odpaliłem 1 wspomnienie w 6 sekwencji ( obrona jakiejs twierdzy) i sie udało. Ale mam jeszcze jedno pytanko. A mianowicie "Spisek Kopernika" , czy to dodatek, czy coś innego??

5. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    DLC ale nie na Xboxa.Z tego co pamiętam to miał wyjść tylko na PS3. Nie wiem czy nie wyszadł jeszcze na kompa ale tu głowy nie dam.W każdym razie na pewno na PS3 nie na Xboxa :apologetic:

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum