1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Brotherhood problem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Gears of War 3, Listopad 7, 2011.

1. Gears of War 3

Gears of War 3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Moja sytułacja wyglada Nastepujaco Po Wgraniu LT 2.0 Assassins Creed Brotherhood Mi Nie Chodził Przepusciłem go Przez ABgxa Wypaliłem PonOwnie Wszystko Cacy Wypalłem Na płycie Verbatim Gra Wgrała Sie Na Dysk w 100 procentach ale pod koniec ostatniej sekwencji ładuje sie w nieskonczonosc moze cos zle odchaczyłem w abgx macie jakies porady do rozwiazania tego problemu ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gears of War 3

Gears of War 3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha i zapomniełem dodac ze gra jest po polsku moze sciagnac inna wstawke po angielsku tak jak to miało miejsce przy black ops i modern warfare 2 ??????

4. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    po polsku podobno nie dziala na lt+2.0 ja sciagnałem obraz po angielsku i smiga

5. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie
    Może być uszkodzony obraz, może save gry. Popróbuj jeszcze kilka razy włączyć i wyłączyć grę i dojść do tego momentu.

Wczytywanie...

Poleć forum