1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Brotherhood - pytanie odn. pre-ordera, gdzie najlepiej zamówić.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDraiger, Październik 16, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Heja, zacznę od tego że jeszcze kilka dni temu wolałem w dniu premiery pojechać pksem do większego miasta (Bydgoszcz) i tam zakupić Asasyna w Saturnie. Wiedziałem od dawna że do pre orderów dodają postać Arlekina i Oficera, ale lałem na to, bo mnie zbytnio nie obchodziły to raz, a drugie że nie ufam pre orderom, bo wątpię aby gra do mnie dotarła w dniu premiery, A to jest mój priorytet, żeby w piątek 19 listopada, włożyć oryginał Asasyna B. do napędu mojej konsoli.

Chociaż właśnie ostatnio zmieniłem zdanie po obejrzeniu krótkich filmików prezentujących wspomnianego Arlekina i Oficera (aka Dowódcę) oraz to że ludzie którzy zamawiali pre order Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 2 u Cenegi, czyli u polskiego dystrybutora dostawali swoją grę w czwartek lub nawet w środę (a premiera była w piątek, wczoraj) więc zastanawiałem się, skoro wygodniej jest siedzieć w domu, aby kurier mi przywiózł, i to jeszcze z dwoma dodatkowymi postaciami to czemu faktycznie tak nie postąpić?

Tylko teraz mój problem polega na tym gdzie zamówić pre order w polskiej wersji jęz. z tymi dodatkami tak aby doszła do mnie w dzień, przedzień premiery? Bo jednak ta strona za dużo mi nie mówi : Ubi- PL a jak zamówię ze strony ubisoft.com to jaka jest pewność że dostanę grę w polskiej wersji jęz? albo gdy zamówię z gry-online.pl, gram.pl, ultima.pl to czy dostanę grę w piątek 19 XI i czy dołączą do niej te postacie?

Wiem że się rozpisałem, zawsze staram się jak najmniej pisać, bo wiem że dużo tekstu odrzuca, ale to jest silniejsze ode mnie :F Także jak macie jakieś rady czy wiedzę na ten temat to piszcie! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ja bym brał na ultimie.pl albo gram.pl ale to twoje zdanie gdzie brać. A po co ci akurat w ten dzień?

4. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Na Ultimie pre-ordery przychodzą dzień lub 2 przed premierą,nie wiem jak inne sklepy tego typu.Kumple i ja zamawiamy na Ultimce i jest wszystko elegancko.Dodatkowe postacie są tylko w "Codex Edition" Możliwe,że w jakimś sklepie trafisz na zwykłą wersje z promocyjnym dodatkiem z tymi postaciami.

5. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Uwierz mi że właśnie te dodatkowe postacie są właśnie także w zwykły wersjach, ale ważne żeby były w pre orderze, oczywiście wiem że w EK będą te postacie zawsze (tj, po tygodniu, miesiącu, roku od premiery) a w zwykłej edycji ponoć tylko w pre orderze. To tak jak teraz z Dragon Age 2, nie wiem czy to czytałeś, ale jak teraz zamówisz nawet zwykłą wersję to dostajesz bonusy w grze + soundtrack z gry :) Pozdro, i jak narazie jestem skłonny ku Ultimie dzięki Tobie, a powiedz mi, jaką ostatnio grę przed premierą tam zamawiałeś i czy przyszła dzień przed/w premierę ?

6. Archont666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Dużo się mówi o tych postaciach i wszędzie gdzie są tego typu pytania ludzie piszą,że są tylko w EK.Mniejsza z tym,zobaczymy.Ostatnio zamawiałem Halo Reach.Wysyłka była w piątek,w poniedziałek o 13:00 już miałem,premiera była we wtorek.Ponadto kumpel na ultimie kupował teraz MoH i przyszedł mu 3 dni przed premierą.Pozdro

7. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Okej, dzięki wielkie za te info Archont, na 90% zamówię z ultimy :) Widać mają niezłe wtyki i kontakty z polskimi wydawcami a tutaj jest dowód na poparcie mojej tezy odn. postaci w zwykłych edycjach: Assassin`s Creed: Brotherhood z bonusami do przedpremierowych zamówien także w Polsce
    i cytat
    "Jak się okazuje, jeżeli zdecydujecie się kupić Assassin's Creed: Brotherhood w jednym z trzech polskich sklepów, to również dostaniecie kilka bonusów.
    Chodzi o dwie misje do trybu dla pojedynczego gracza: Aqua Gears i Trajan Market, a także dwa modele dla rozgrywek sieciowych: Arlekina i Oficera. Wszystkie cztery rzeczy wchodzą TAKŻE w skład edycji kolekcjonerskiej, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Co trzeba zrobić aby je zdobyć? Kupić grę w jednym z trzech sklepów: Empiku, GryOnline lub Ultimie
    "

Podkreśliłem słowo także bo ono właśnie potwierdza moją tezę, jak widać te bonusy w pre orderze TAKŻE wchodzą w skład EK, reasumując, 2 misje i 2 postacie w pre-orderze zwykłych edycji będą, i w edycji kolekcjonerskiej będą też. Miejmy nadzieję że faktycznie tak będzie. Pozdrawiam

8. Archont666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    No to osoby kupujące wersje zwykłe mają farta :D

Wczytywanie...

Poleć forum