1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Brotherhood - ZAKOŃCZENIE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CrypearL, Listopad 25, 2010.

1. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Właśnie przeszedłem grę, przyznam, że w końcówce czułem się jak oszołomiony - absolutnie nic nie zrozumiałem.
    Mogę śmiało stwierdzić, że Ubisoft nabrało wprawy w robieniu po prostu dziwnych zakończeń :p
    Zapraszam do dyskusji na temat zakończenia.

Oczywiście proszę, aby osoby, które gry jeszcze nie przeszły wróciły na poprzednią stronę :) Gra zasługuje na to, aby odkryć jej zawiłości fabularne samemu :)

Ortografia / Jechu

2. Lotnik421 Xbox One

3. zlyczarny

zlyczarny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    właśnie skończyłem i też nie ogarnąłem o co chodzi :D
    spoilery
    czemu Desmond musiał zabić Lucy i czy nie szło tego kolesia zabić zamiast jej?:p
    i byłem skupiony na skakaniu i nie wiem co ta pani duszek mówiła (raz się nawet wydarła), pamięta ktoś co mówiła w skrócie?

4. STARKILLER22

STARKILLER22 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Mówiła o tym że człowiek jest stworzony z pięcioma zmysłami a ONI posiadają ich sześć. Nie obdarzyli ludzi darem wiedzy i człowiek może się tylko domyślać. I żeby Desmond to posiadł musi zniszczyć przeszkodę która okazała się Lucy. Było coś jeszcze że Desmond przybył za późno żeby cokolwiek uratować

5. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    mi się nie udało jeszcze odkryć wszystkich sekwencji "obiektu 16". Ciekawe co tym razem się okaże... dopiero mam 5 :/

6. STARKILLER22

STARKILLER22 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jak coś nazwa achievmenta jest napisana alfabetem morsa i oznacza "I am alive"

7. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    To w sumie średnio spójne jest ale Ubi sie postarało o to już od 1 części.
    Po tym zakończeniu można wnioskować że akcja następnej części będzie sie dziać już w przyszłości i będzie sie koncentrować na szukaniu "tej 2-giej" Tak jak ta świecąca babka Minerva mówiła o tym, że razem z nim może podążyć jeszcze jedna osoba i musi ją znaleźć. Chyba, żeby znów w animusie szukał kogoś w przeszłości ale to znowu nieco bez sensu. Ale przy tym zastanawia mnie jak rozwiązaliby sprawe paska synchronizacji skoro jest tutaj na żywo. Nijak by sie miało takie zmartwychwstania do poprzednich części.
    No i nie rozumiem jednego. Skoro fragmenty edenu artefakty dawały super moce ( jabłko pastorał miecz kielich etc. ) I wcześniej Al Mualim korzystał z niego do walki tak i Borgia i Ezio zabijał nim to później nagle Desmond mimo, że jest po części taki jak Ci "bogowie" i taki sam jak Ezio to nie może władać fragmentem, ba nawet to fragment włada nim.

8. leonheart

leonheart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A ja nie rozumiem w ogóle sensu tego całego zamieszania z czytaniem dna itd. wszystko to crap mogli po prostu zrobić dobrą grę o asasynach a realne czasy sobie darować. Nie widzę w tym ani głębszego sensu ani pomysłu, jacyś kosmici itd. Zaczeli to w 1 części i się tylko pogrążają drążąc to dalej ;P. Jedyna dobra rzecz np. w brotherhood to to, że nie trzeba do współczesności wcale wracać podczas gry.

Co do końcówki, to w zasadzie nic nie wnosi, tak samo jak w ACII.

9. kamilol12

kamilol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja tez nie ogarniam tego

10. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    u mnie jest cos lepszego po tych koncowych napisach pojawia mi sie białe tło i migający wykrzyknik który jest cały czas i nic z nim nie mozna zrobic, czekam 20 minut i dalej nic tak jakby gra sie zawieszała i ta 2 razy próbowałem a szkoda bo chciałbym jeszcze troche rzeczy porobic w tej grze. Ktos z was juz tak miał??

11. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    nie no u mnie w międzyczasie gdy szły napisy był dialog w stylu "wsadźmy go z powrotem do anumusa" i po zakończeniu napisów normalnie dalej biegam po Rzymie.

12. system95

system95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów wlkp
    Niestety u mnie tez jest ta ikonka z wykrzyknikiem i na tym staje czekam z 10 minut i nic. Tylko że u mnie jest na czarnym tle :D Moze więcej informacji. Mam zbanowaną konsole, przeróbka 1.51 zmieniony wave na 3. Gra zainstalowana na dysk

13. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Na czarnym tle jak idą napisy to ktoś mówił zabieramy go czy cuś więc to chyba Ci 2 co tam stali
    Trochę badziewna końcówka

14. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia

No u mnie jest tak samo :/ Mam wave zmieniony na 2. Ktoś wie co da się zrobić? Bo nie robiłem właściwie żadnych misji pobocznych i chciałbym je zrobić. No i nie dostaje achivementu za znalezienie jabłka :/

A tak to zakończenia też nie ogarniam. "Znajdź szóstą" nie wiem o co chodzi :p

15. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    ha! tak sądziłem, że to jeszcze nie koniec :)
    proponuję zrobić (co zapewne każdy zrobi) zadanie od "obiektu 16" i wczytać "prawdę". Swoją drogą OSTRZEGAM! NIE BIEGNIJCIE podczas sekwencji prawdy! Ja zaklinowałem się w schodach! :D Nie zdążyły się "doczytać" i pojawiły się wokół mnie hehe :p Gdy zrestartowałem grę biegałem po Rzymie nie Ezio a Desmondem, lol :)

EDIT:
    macie tutaj cos dla smaczku :)
    http://www.youtube.com/watch?v=DMfHgQtBD1c

16. 1grzecho

1grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ludzie też mam problem z zakończeniem. gre skończyłem pojawiły się napisy końcowe i potem ta nieszczęsna ikonka na czrnym tle... tak jakby zawiecha... o co chodzi? już widze kilka osób ma ten problem... chciałbym jeszcze popykać w misje poboczne... co robić?

17. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Co do zakończenia to kobieta z którą może iść Desmond jest w tym pokoju więc jest to zapewne Lucy bo w przeciwnym wypadku miał by zabić 2 osoby a Lucy tylko dźgnął dlaczego nie mam pojęcia , ale na pewno odpada w III szukanie tej kobiety, jabłko steruje desmondem dlatego że Mivra czy jak jej tam steruje tym jabłkiem i poprzez nie Desmondem co do słowa "znajdź szóstą" podejrzewam że chodzi o 6 zdolność , zmysł o którym mowa ale całkiem nie wiadomo co strzeliło Ubisoftowi do głowy , co do czarnego tła z ikoną też je mam i nie wiem co z nim zrobić :(.

18. 1grzecho

1grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok, sprawe ikony na czarnym tle rozwiązałem! jest to błąd obrazu przed wypaleniem-coś było z nim nie tak, ale udało mi się to obejść w taki oto sposób:
    trzeba wyłączyć grę-wtedy save się nam zapisze i użyć innej płyty-ja miałem wersje w języku angielskim-włożyłem do konsoli i gra odpaliła w miejscu gdzie skończyłem wcześniej na polskiej wersji, przeszedłem jeszcze raz aż pojawiły się napisy końcowe, potem ta nieszczęsna ikonka pojawiła się na chwile i zgasła, tzn przeniosłem się spowrotem do miasta. potem włożyłem znowu płyte z polską wersją i moge grać dalej! tylko jedno osiągnięcie zapisało mi się w języku angielskim, pozatym można grać dalej. polecam ten sposób dla innych

19. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja mam kolejne rozwiązanie włączcie konsole z ustawieniami regionalnymi na USA i włączcie grę włączy się po rosyjsku po napisach normalnie gra działa i można dać PL :)

1 osoba to lubi.
  20. MuNNek

MuNNek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Altres uprosciłem twoja metode ; ) , takze miałem wykrzyknik po napisach ( posiadam wersje multi 10 z napisami PL ), lecz wyszedłem z tego okna do menu > opcje zmieniłem jezyk na rosyjski i wyłaczyłem napisy. Właczyłem tryb opowiesc od ostatniego save'a i tylko po chwili ;p ( 10 min. napisy .. ) słysze ten dzwiek z punktami gamescore.

Pzdr.

21. MaverickPL

MaverickPL Guest

To nie zadna rewelacja. Po prostu po ukonczeniu PRAWDY odblokowywujemy wdzianko Desmonda i mozemy je zaladowac w czasie biegania po rzymie.
    Z innych "rewelacji" mozna tez odblokowac Raidena po ukonczeniu wszystkich wyzwan treningowych.

ps. Co do usuniecia problemu "wykrzyknka na koncu" to mozna po prostu kupic orginal, a nie krasc. Zwlaszcza ze gra jest fajna, rozbudowana i wrecz nie wypada jej krasc. Rozumiem jakies bardziewne produkcje itp... ale AC? Wstyd i tyle...

Wczytywanie...

Poleć forum