Assassin's Creed:Brotherhood

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kestrel

Użytkownik
Użytkownik
Kilka dni temu zacząłem pobieranie AC:B GLoBAL przez uTorrent. Dziś zakończyło się pobieranie i nagrałem grę na płytę Verbatim. Wszystko wydawało się OK. Włożyłem płytę do napędu. Aby gra zadziałała musiałem zaktualizować konsole. Tak też zrobiłem. Gdy chciałem po aktualizacji zacząć grę pojawiło się, że nie można odczytać płyty. W czym może tkwić problem? Czekam na szybką i szczegółową pomoc.
 

eNCe PeNcE

Użytkownik
Użytkownik
ACB potrzebuje nowej przeróbki LT+ więc radze trochę poczekać na jej wydanie :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kilka dni temu zacząłem pobieranie AC:B GLoBAL przez uTorrent. Dziś zakończyło się pobieranie i nagrałem grę na płytę Verbatim. Wszystko wydawało się OK. Włożyłem płytę do napędu. Aby gra zadziałała musiałem zaktualizować konsole. Tak też zrobiłem. Gdy chciałem po aktualizacji zacząć grę pojawiło się, że nie można odczytać płyty. W czym może tkwić problem? Czekam na szybką i szczegółową pomoc.
Odpalając tą grę właśnie oflagowałeś sobie konsolę. Pozdrawiam
 

Kestrel

Użytkownik
Użytkownik
Mam najnowszą przeróbkę, co do drugiego postu to nie gram multi. Pozdro. Kolejne propozycje.
 

mlody19870

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam najnowszą przeróbkę, co do drugiego postu to nie gram multi. Pozdro. Kolejne propozycje.

Po 1 to nowa przeróbka jeszcze niewyszła pewnie masz LT 1.1
2 po drugie wystarczy przeczytac inne tematy a nie zadawać glupie pytanie które było juz X razy na tym forum.
 

Kestrel

Użytkownik
Użytkownik
Sorki kurde nie stresuj się tak. Nie zrozumiałem bo nie jestem ogarnięty w temacie. Wychodzi więc na to,że musiałbym dać znów konsole do przeróbki?
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi oto że wszystkie nowe gry które pokazują się mają zabezpieczenie anty pirackie... ap 25 gry z tym zabezpieczeniem można odpalić tylko na konsolach które posiadają napęd hitachi albo samsunga ale nie ukażdego działa więc w njabliższym czasie ma się ukazać przeróbka Lt+ trzeba czekać nie pograsz jak narazie ani w asasina ani w hot pursuita i tyle...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sorki kurde nie stresuj się tak. Nie zrozumiałem bo nie jestem ogarnięty w temacie. Wychodzi więc na to,że musiałbym dać znów konsole do przeróbki?
Możesz sam sobie przerobić - nie jest to trudne
 

Kestrel

Użytkownik
Użytkownik
Nie jestem zielony jeszcze bym popsuł. Jeszcze pobieram call of duty Black ops to tez nie będzie działać czy jak? To wychodzi na to,że każdy kto będzie chciał pograć w te nowsze gry będzie musiał przerobić na to LT+ tak?
 

Kestrel

Użytkownik
Użytkownik
A jeszcze jedno gra jest nagana dobrze jakbym przerobił na LT+ to będzie chodzić?
 

nowmat

Użytkownik
Użytkownik
A czy jak mam napęd hitachi przeróbkę 1.4 i jak przerobie grę jak zawsze na wave2 to będzie działać?(z tego co czytałem wyżej to nie będzie działać ale wole się upewnić)
Konsola ma bana więc żadnej aktualizacji nie ściągnę więc jeśli bym musiał przerabiać na najnowszy soft to gry będą bez problemu działać?
 

Kestrel

Użytkownik
Użytkownik
To wszystkie gry już będą tworzone z tym systemem?
 

warior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Drogi Kestrelu jestem wrozka, ustawilem specjalnie dla ciebie tarota, i wyszlo ze najprawdopodobniej tak te gry beda teraz takie wychodzily.
Karta atutowa jest kolo fortuny wiec nigdy nie wiadomo co wyniknie.
 

robsonl

Świeżak
Świeżak
Ja ma z kolei takie pytanie: do tej pory gralem w ACB bo zailnstalowalem updaty kinekt adventures, kinect animals oraz update beta, ale podkusiło mnie o odtwarzzanie filmow na xbox. aby sciagnac odpowiednie kodeki musialem zalogowac sie do xbox live i pobrac aktualizacje. Tu niestety pojawil sie problem bo po aktualizacji chcac uruchomic gre pojawil sie komunikat : nie mozna odczytac plyty. Czy coś da sie z tym zrobic?
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Ja ma z kolei takie pytanie: do tej pory gralem w ACB bo zailnstalowalem updaty kinekt adventures, kinect animals oraz update beta, ale podkusiło mnie o odtwarzzanie filmow na xbox. aby sciagnac odpowiednie kodeki musialem zalogowac sie do xbox live i pobrac aktualizacje. Tu niestety pojawil sie problem bo po aktualizacji chcac uruchomic gre pojawil sie komunikat : nie mozna odczytac plyty. Czy coś da sie z tym zrobic?
Kolego twoja konsola zostala oflagowana, a to inaczej mowiac po podlączeniu do neta zostanie zbanowana :) i nie odczytasz juz ACB, jedyne wyjscie to LT+ :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom