1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Assassin's Creed Brotherhood

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Karpi1612, Kwiecień 16, 2011.

1. Karpi1612

Karpi1612 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skarszewy

Nazwa: Assassin's Creed Brotherhood
    Data wydania w Polsce : 19 listopada 2010.
    Gatunek: TPP, gra akcji
    Multiplayer: Tak
    Developer: Ubisoft Studios
    Wydawca na świecie: Ubisoft
    Wydawca w Polsce: Ubisoft

Opis:
    Assassin's Creed Brotherhood to bardzo dobry tytuł od Ubisoftu. Jest to kontynuacja przygód Ezio Auditore de Firenze z Assassin's Creed II w której wcielamy się w cichego zabójce. Gra toczy się niemal że w całym Rzymie, w którym musimy zabijać templariuszy. AC:Brotherhood bardzo różni się od AC:II,np. Możemy grać w trybie multiplayer gdzie mamy do wyboru Alliance i Wanted. W ramach jednego z nich gracze wcielają się w kilka klas postaci (od mnicha, poprzez kowala aż po prostytutkę), z których każda wyróznia się charakterystycznym zestawem broni i zabójczych ciosów. Ale też możemy trenować młodych Assassinów, którzy potem będą nam pomagać lub będziemy ich wysyłać na różne misje prawie po całej Europie. AC: Brotherhood jest trzecią odsłoną od Ubisoftu i chyba najlepszą. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z tym tytułem.

Trailer :

Pegi: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Siemik

Siemik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dosyć orginalny jest tryb wali z przeciwnikiem , duża ilość sposobów na zabicie przeciwnika sprawia że trzeba się nieźle nagrać żeby się znudziła :) Polecam też ją osobą które lubią gry zręcznościowe , możesz poruszać się po dachach budynków , skakać z jednego na drugiego i wiele innych .

4. DavidCold

DavidCold Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    Oczywiscie 10... wspaniala gra

5. DavidCold

DavidCold Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
  6. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z czystym sumieniem daję 8 :) Według mnie lepsza była II część ale to jest moje zdanie. Co jak co ale zakończenie Brotherhooda bije na twarz II część ale to za mało by być lepszą :)

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak dla epicka, jedna z najlepszych serii gier jakie wyszły w latach 2006-2011 ;) Nie ma lepszych :) Epicka fabuła, świetny gameplay, super pomysł 10/10 nic dodać nic ująć

8. titan

titan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dałem 8 bo grałem w II część na PC i nie dostałem po głowie jak wtedy. Trzeba przyznać że epickości Assassins Creedowi inne produkcje mogą pozazdrościć :)

9. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    10 do kwadratu. Dla mnie najlepsza część z serii.Zgadzam się , że dorównuje jej II ale lekki plusik i przewaga Brotherhooda, że ma multi. Słyszałem opinię,często doświadczonych graczy,którzy uwielbiają assassin`s ... ,że multi tu jest specyficzne i średnio im się podoba. Jak dla mnie w Brotherhoodzie tryb wieloosobowy to totalny odjazd i jeden z najlepszych jakie powstały.

Wczytywanie...

Poleć forum