1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assassins creed - czy naprade tak sie konczy?!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zaku666, Kwiecień 30, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    elo
    przeszedlem assassina (a przynajmniej tak mi sie wydaje) zabilem szefa assassinow, potem wrocilem do rzeczywistosci przeczytalem te znaki/napisy/cyfry z krwi na podlogach i na scianie w pokoju ( niby byla tam jakas wiad z przyszlosci) i poszly napisy... czy to naprawde taka gra jak assassins creed konczy sie tak beznadziejnie? czy moze ja powinienem cos tam jeszcze zrobic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: assassins creed - czy naprade tak sie konczy?!

To juz jest koniec , nie ma juz nic , jestesmy wolni , mozemy isc PIC :D :D :D

Taki wlasnie ma koniec gra assasin creed - jak nie wierzysz to sicagnij poradnik i sam zobaczysz

4. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

heh wieze choc liczylem na cos lepszego :'(

5. barrog95

barrog95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Gra jest super ale jak ją przeszedłem to ten koniec tak mnie wku... zdenerwował ze odrazu wyłączyłem konsolę ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum