Assassin's Creed czy Tomb Radier: Underworld ?

TeamDox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Którą z tych gier kupić - zależy mi na długości rozgrywki, żeby nie kończyła się po 5h. AC ma większy świat, a TR stawia na zagadki ? co wybrać ?
 

Vaarth

Użytkownik
Użytkownik
Assassins ma super grafikę podobnie jak Tomb Raider. Obie gry sa fajne. Jeżeli lubisz podróżowanie naszpikowane wieloma zagadkami to wybierz Tomb Raidera a jeżeli wspaniała historie (troche monotonna ze wzgledu na powtarzalnosc misi) to bierz assassina. Wg mnie obie gry są dosyc długie. :D
 

Fasto

Banned
Użytkownik
Ja gram w Assassin's Creed gierka fajna najbardziej podoba mi się to jak się walczy.
 

kmiler99999

Użytkownik
Użytkownik
polecam assassin's creed, jest dość długi choć po pewnym czasie robi się troszkę nudny
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
a ja ci osobiscie plece bardziej tomb ridera.....Assasin cread oczywiwscie warto zagrac bo ta gra to jakis maly przelom w grach..gra ma cudowna grafike...wrecz idealna..super styl walk i ruchu...miod..cos pieknego.... ale fabula jest nudna jak flaki z olejem..po kilku godzinach grania gra nudzi...robi sie w niej doslownie to samo..caly czas jedno i to samo...sa 3 lub 4 typy zadan..wychodzenie na punkty obserwacyjne...walka ..ratowanie wiesniakow i zabijanie kogos waznego...w tomb rider jest wieksze urozmaicenie ale graficznie do assasina jej daleko.. stad moje zdanie ze lepiej chyba wybrac tomb rider
 

Spychu

Użytkownik
Użytkownik
Zadałeś na prawdę trudne pytanie. Obydwie gry są raczej średnimi seriami pod względem jakości... Jeżeli lubisz zabawę przez pierwsze godziny a później już monotonie to polecam Assasyna. Jeżeli jednak wolisz ułożoną od początku do końca fabułę, która prowadzi cię za rączkę i czasami utrudnia zagadkami to zdecydowanie TR:U
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
tak czy inaczej napewno wolalbym kupic zamiast tych 2 gier co napisales....albo silent hill bo jest maksymalnie idealny albo death space....te gry wciagaja jak bagno :D
 

Gears of Persia

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś jest Fanem Horrorow ;] ja osobiście polecam grę z panią archeolog w roli głównej... Gra jest fantastyczna, zagadki, czasami jakieś elementy zręcznościowe ;];]
Assasin mi się szybko znudził pewnie przez monotonie, jedno i to samo przez 3/4 gry
 

martwycx65

Użytkownik
Użytkownik
Kup Tomb Raidera :)
Jak ci sie nie spodoba sprzedasz i kupisz za mniejsze pieniądze AC :)
To będzie najlepszy pomysl .
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dla mnie Tomb Raider. Assasin jest dobry, posiada świetną grafikę, ale niestety trąci nudą...
 

BERCIQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Obecnie gram w assasina,poczatek mnie zaskoczyl,myslalem sobie to jest ta gra na ktora czekalem,super grafa,grywalnosc,fabula.Niestety po kilku godz grania,dokladnie po pieciu odkrylem ze gra jest bardzo nudna i monotonna.Polecam Prince of persia lub Ninje Gaiden 2.Pozdro
 

senor

Banned
Użytkownik
Berciq, assasin jest nudny, ale PoP juz nie? jestes chyba jedynym, ktory tak sadzi...
 

TeamDox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jak z długością rozrgrywki ? W AC nie będę tylko robił misji, lecz zwiedzał ;)
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
bierz assasina zarabista gierka <ok>
 

fdab23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Assasin jest ok ale w każdym mieście musisz robić to samo wiec szybko się nudzi ;p dopiero końcówka daje ostro pograć ;d Bierz TR ;p
 

TeamDox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakoś bardziej ciągnie mnie do skrytobójcy.... Raczej nie będzie przeszkadzać mi monotnność, gdyż gra jest o cichym zabijaniu więc musi się powtarzać. Na ile h starczy mi gra jeśli będę zbierał wszstko co dodatkowe i skakał bo blokach dla fanu, zwiedzanie + fabuła ?
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Jakoś bardziej ciągnie mnie do skrytobójcy.... Raczej nie będzie przeszkadzać mi monotnność, gdyż gra jest o cichym zabijaniu więc musi się powtarzać. Na ile h starczy mi gra jeśli będę zbierał wszstko co dodatkowe i skakał bo blokach dla fanu, zwiedzanie + fabuła ?
7-20h :p
 

TeamDox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czy AC na x360 jest po Polsku ? Jak sie ma sprawa ze sterowaniem - opisze ktoś, co się robi na triggerach i innych guzikach ??
 

INVestor

Użytkownik
Użytkownik
AC jest w wersji z polskim Dubbingiem
 

Fasto

Banned
Użytkownik
AC jest w wersji z polskim Dubbingiem
czyli że nie będą napisy tylko lektor tak?
 

Do góry Bottom