1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin’s Creed - Disciple of the Creed

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez piotr5001, Sierpień 19, 2008.

1. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa
    Może ktoś dokładnie objaśnić to osiągnięcie podobno trzeba skończone
    wszystkie misje i wtedy zabic bossa z full życiem ja zawsze przed zabiciem kończyłem

wszystkie miejsca z orzełkiem i ratowanie mieszczan a nadal nic ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil111

kamil111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Assassin’s Creed - Disciple of the Creed

Opis mówi, że trzeba tak zabić wszystkich bossów. Ja całą grę robiłem wszystkie misje i wszystkie swoje cele zabijałem z pełnym paskiem synchronizacji. Jedynym wyjątkiem był Robert. Powaliłem go na ziemię i nie chciałem czekać na następną okazję, więc zabiłem go mając 19/20 pasków i niemal dokładnie w momencie, w którym Altai(i)r wbija w niego swoje ostrze wyskoczył achievment. Czytałem na jakimś anglojęzycznym forum, że ten achievment wyskakuje bez względu na wszystko

4. zrebak82

zrebak82 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydman

Ten achievement jest podobno troszkę zglitchowany. Metoda, która działa na pewno jest taka, że przed zabiciem swojego głównego celu musisz ukończyć wszystkie misje poboczne. Do tego przeciwnika musisz zabić mając pełny pasek życia ja niemialem pelnego paska przy 2 lub 3 osobnikach do zlikwidowania a achievement wyskoczyl :-\

5. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa

Rzeczywiście obrazu po Robercie wyskoczył mi

6. slim3000

slim3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja zabijalem bossow majac niepelny pasek, nieporobione misje poboczne a achievement i tak wyskoczyl... chyba przy ostatnim bosisie ...juz nie pamietam

7. W!ndows

W!ndows Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jak tylko 1 bossa tak zabije to też wskoczy?

Wczytywanie...

Poleć forum