1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin´s Creed: Embers - Film animowany w listopadzie [WIDEO]

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Lipiec 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mieliśmy Rodowód, mieliśmy Ascendance, nadszedł czas na Embers. Ubisoft zapowiedział wydanie kolejnego krótkometrażowego filmu animowanego, bazującego na dziejach Ezio Auditore. Obejrzyjcie nieźle prezentujący się zwiastun.

Embers znajdzie się w edycjach Animus i kolekcjonerskiej Assassin's Creed: Revelations oraz w dystrybucji cyfrowej 15 listopada 2011.

Zwiastun Assassin's Creed: Embers:

Źródło: Assassin´s Creed: Embers - Film animowany w listopadzie [WIDEO] / CD-Action

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko czekać na kinową wersję przygód Ezia :D

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Assassins Creed to dobry materiał na kozacki film. Oby tylko żaden Uwe B. go nie robił..

Mam nadzieję że film pobije inne hity filmowe. A ta animacja też dobrze wypadnie.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Yyy ale co wy sobie dopowiadacie ? To będzie krótki filmik (kilkanaście minut max) opowiadający i uzupełniający historię Ezio, autorzy mówią że powinno się go obejrzeć po skończeniu gry Assassin's Creed Revelations, z moich własnych przemyśleń i obserwacji wnioskuję, że będzie to coś bardziej ambitniejszego niż Ascendance, ale zrobione z mniejszym rozmachem niż Rodowód.

Jeżeli jakieś ploty są odn. kinowego Assassin's Creeda to na tą chwile jedyne co to może być ASSASSIN'S CREED: SEIZURE, niestety, filmiku - przecieku nie podam bo nie mam jak, ubisoft usuwa wszystkie te filmiki, trwał może 1:20 i była to rozmowa jakiegoś doktorka z pacjentem/ofiarą który był podpięty do Animusa.

Co do ostatnich newsów o Revelations, Comic Con Embers itp widzę że twórcy stawiają bardzo duży nacisk na serię, na historię Ezio, na budowanie więzi uczuć i przeżyć między widzem/odbiorcą a postacią Ezio, czuję że to będzie najbardziej emocjonująca (w sensie, dotkliwa i przejmująca, nie wypakowana akcją) część Assassin's Creeda, mam przeczucie że uronię łezkę (i to nie jedną) przy napisach końcowych AC Revelations lub AC Embers, żegnając się tym samym i dziękując Ubisoftowi za przedstawienie mi historii Ezio, za to że mogłem przeżyć z nim jego historię... ahh przecież to tylko gra! :D

7. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ja bym się tak nie cieszyła na myśl o pełnometrażowej ekranizacji przygód Ezio. Podążę za stereotypem mówiąc że wszelkie próby zekranizowania gier Video nie wypadały najlepiej. Pozostanę przy książce Olivera Bodwena "Assassin's Creed: Renesans".

8. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jak AC trafi do kin, będzie to epicka porażka. Ten miniserial który był chyba przed AC2, albo AC:B, był do bani, a jeżeli chcą takiego gniota do kin wpuścić, to niech Bóg się nad nimi zlituje.

9. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    AC Rodowód byłą całkiem niezły, a co do ekranizacji gier wideo - Resident Evil jest spoko ;]

Co do samego filmiku - bardziej wygląda mi to na jakąś wstawkę do gry na PSP niż na jakiś krótkometrażowy film. A no i jeszcze Catherina Sforza. Wy też macie takie wrażenie, że w dwójce, wyglądała nieco starzej niż Ezio, w Brotherhoodzie wyglądała nieco młodziej, a na tym filmiku to w ogóle jakaś młoda panienka w porównaniu do głównego bohatera ;]

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    neo, czy ty czytasz czasem newsy? Z twojej wypowiedzi wnioskuję że tak, ale z jej treści, że nie. Embers będzie filmikiem dodawanym do specjalnych edycji AC Revelations, będzie to coś w rodzaju epilogu dla fanów. Oczywiście będzie go można kupić osobno tak jak AC ascendance. To są słowa ubisoftu.
    Teraz moje domysły, Caterina Sforza to nie będzie bo wtedy już nie będzie żyła, w Brotherhood była o niej notka i info że zmarła po paru latach od opuszczenia Rzymu (żegna się ona z Ezio chyba w 7 sekwencji odjeżdżając na koniu) . Na polygamii piszą że ta młoda kobieta to bibliotekarka którą Ezio pozna na Wschodzie, jej imie i nazwisko jest w newsie gdzie było info o realnych postaciach które spotka Ezio, min. Sulejmana.

Wysłano z Xperii X8

11. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Newsy czytam oczywiście ;] Wiem czym będzie Embers, chodziło mi głównie o to, że jakość rendera na tym filmiku bardziej przypomina jakąś cut-scenkę z przenośnej konsolki, a nie krótkometrażowy film (Rodowód był z normalnymi aktorami, na których to wzorowano postacie w grze).

Co do tego że Catherina nie będzie już wtedy żyła - możliwe, nie zaprzeczam (historia to nie moja najmocniejsza strona, zwłaszcza z tak krótką pamięcią jak moja :) ), ale dziewczyna na tym filmiku wydała mi się bardzo podobna do Catheriny, stąd taki domysł ;]

12. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sofia Sorto

Wiele postaci w Assassin’s Creed zostało oparte na prawdziwych osobach znanych z kart historii, ale Sofia Sorto została stworzona w oparciu o malowidło. Obrazem, który zainspirował twórców, jest „Portet młodej Wenecjanki” pędzla Albrechta Durera.

W Revelations Ezio zako****e się w Sorto. Podobnie jak on, Sofia Sorto przybyła do Konstantynopola z Włoch. Przyjechała z Wenecji, by szerzyć naukę i wiedzę wśród miejscowej ludności. Po wynalezieniu maszyny drukarskiej książki stały się dużo łatwiej dostępne niż kilka lat wcześniej. Wiedząc o tym, Sofia otworzyła księgarnię w metropolii. Tam do jej sklepu zawitał pewien klient imieniem Ezio – intrygujący i przystojny człowiek, otoczony aurą tajemniczości i ekscytacji. Z czasem ta dwójka stała się sobie bliska. W czym tkwi haczyk? Ezio nie może się zdobyć, by powiedzieć Sofii o swojej brutalnej przeszłości i powiązaniach z Asasynami.

Źródło: Zakon Assassin's Creed

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    AC to jedna z lepszych gier w historii jakie powstały i ma bardzo dobre podłoże do ekranizacji, tylko czekać aż Ubisoft zdecyduje zatrudnić jakiegoś reżysera, a jak na razie pozostają nam te krótkie uzupełnienia choć książka też jest niczego sobie polecam przeczytać.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum