1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed-Historia Desmonda i przodkow.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Antek22, Styczeń 22, 2011.

1. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Witam.
    Gralem w polowe pierwszej czesci i w cala druga czesc assassyna. Moj problem polega na tym,ze mialem po angielsku i zrozumialem troche,ale nie na tyle zeby pojac o co chodzi(widzielibyscie moja mine jak zobaczylem,,Minerwe''-WTF? ;) ) znalazlem pare filmikow z gameplayu,troszke zrozumialem z koncowki drugiej czesci. Moje pytanie: czy istnieje moze jakies ,,streszczenie'' assassin's creeda? Chodzi mi o cos w rodzaju historii gry w tekscie. Przeczesalem internet i nie znalazlem ;/ . Bede bardzo wdzieczny jak ktos mi odpowie. Ta historia tak mnie wciagnela... A nadal nie wiem dlaczego powieszono braci i ojca Ezia. Nie wiem jakim cudem Altair przezyl,gdy gostek z broda walnal go mieczem. Nie wiem o co chodzi z ta wojna miedzy templariuszami a assassynami. Wogule niewiele wiem. Z gory dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wątpię żebyś znalazł całkowite streszczenie w j. polskim, jedyne co możesz mieć do dyspozycji to intro z Brotherhooda, ale wyjaśnia tyle że hoho. Zawsze możesz poprosić forumowiczów aby wytłumaczyli ci niezrozumiałe aspekty gry. A co to twoich pytań:

-Rodzina Ezia została powieszona gdyż ojciec Ezio odkrył dowody, które działały na niekorzyść rodu Pazzich a nawet zakonu templariuszy. Chodzi tu między innymi o strony kodeksu. Powiesili całą rodzinę aby zapewnić sobie, że nikt nie będzie kontynuował jego dzieła lub posiadał jego wiedzę.
    -Sam nie wiem do końca czemu przeżył, po fakcie Al-Mualim powiedział Altairowi ,,Widziałeś to co chciałem żebyś zobaczył" nic więcej nam nie wiadomo

4. Czesiu16

Czesiu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. Antek22

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Dobra,dzieki,jesli nikt nie ma nic przeciwko to zadam jeszcze pare pytan:
    -Dlaczego ta blondyna od Desmonda sprzeciwia sie temu doktorkowi?
    -O co chodzi z ta wojna z templariuszami (ona trwa teraz?)
    -Czy za tym powieszeniem rodziny Ezia stal Borgia(ten co poszedl na papieza i zamierzal otworzyc krypte z bogami)
    -Co nie pasowalo assassynom w planach Borgi(wogule skad wiedzieli co on knuje)
    -I co tak wogule ten Borgio knuje(knujal,poki Ezio mu nie przeszkadzal),tylko dostanie sily bogow?
    Z gory dzieki.

Edit: Jak co to nie chodzilo mi o historie Brotherhood,bo to sobie kupie juz po polsku,chodzi mi glownie o 2 pierwsze czesci-nie piszcie nic co bedzie sie dzialo w ,,3,,

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. Lucy sprzeciwiała się doktorowi ponieważ ona jest assasynem a doktor templariuszem :)
    2. Wojna z templariuszami cały czas trwa
    3. Uberto Alberti zdradził rodzinę Auditore, pozwolił na aresztowanie Giovanniego, Federico, Petruccio i Ezio na zlecenie Rodrigo Borgii. Ezio jednak zdołał uciec.
    Wejdź sobie na tą stronę:
    http://www.zakon-ac.info/index
    tam masz wszystko o serii Assassin's Creed

7. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Assassyni nie dążyli do władzy tylko do pokoju w przeciwieństwie do Borgii, oni poszukiwali fragmentów Edeny aby nie wpadł w łapska Templariuszy, oni zaś również chcieli za pomocą władzy dążyć do pokoju, ale jak to określiła Lucy ,,Dążą do szlachetnych celów, ale sposób w jaki chcą go zdobyć jest zły, bradzo zły".

8. Antek22

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Sypnalem podziekowaniami,dzieki za pomoc!

9. Zephyr

Zephyr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ech... widzę że wogule jakoś sie nie przykładacie do zrozumienia tej historii (desmonda i teraźniejszości, nie asasynów)
    Assassin's creed:
    Templariusze, dziś znani jako firma Ubstergo, zchwytali Desmonda i wsadzili go do maszyny - Animusa. Desmond jest potomkiem rodu (chyba) Asasynów, czyli Altaira ibn la-ahad. Dobra. Desmond siedzi w tej cholernej maszynie przez jakiś czas, aż w końcu templariusze otrzymują (z pamięci desmonda) mapę świata z lokacjami fragmentów edenu, po czym postanawiają go zlikwidować, ale lucy go ratuje.

Assassin's creed II:
    Lucy ucieka razem z desmondem z siedziby firmy Ubstergo. W kryjówce desmond poznaje Shauna i Rebecce - prawdopodobnie (albo na pewno) dzisiejszych asasynów. Wsadzają Desmonda do Animusa v.2.0, gdzie dośwadcza wspomnien Ezio Auditore da Firenze, oraz uzyskuje jego zdolności fizyczne - Śledzi 20 lat życia Ezio - poznaje wtedy jego powiązanie z fragmentem edenu, oraz oczywiście jego wojnę z templariuszami, których liderem był Rodrigo Borgia, późniejszy Papież. Rodrigo zdobył Rajskie jabłko, lecz ezio mu je odebrał. W willi auditore zebrano wszystkie strony kodeksu spisane przez altair'a - gdy użyto wzroku orła, mapa ukazała całą ziemię (a to był koniec XV wieku :O), a fregment edenu - lokacje pozostałych fragmentów. Ezio stoczył pojedynek z rodrigo i uzyskał dostęp do krypty - tam objawiło mu się coś w rodzaju hologramu - Obraz Minerwy, przedstawicielki jakiejś rasy starszej od ludzi o miliony lat, w sumie naszysch stwórców (wg. gry). Powiedziała ezio żeby siedział cicho, że jest prorokiem i jest połączony z tym do kogo chciała mówic - Desmondem. Mówiła że muszą znaleść resztę świątyń jeśli chcą uratować ziemie. Spowrotem w teraźniejszości - Desmond się budzi, a jego pierwszye słowa to "What the @#$%?" - lucy mu wyjaśnia że templariusze ich znaleźli i uciekają. Ostatnie słowa słychać jak lecą już napisy - Dochodzą wszyscy do wniosku że Minerwa naprawde przemawiała do Desmonda - Musi on odnaleźć te świątynie, aby uniknąc zagłady. Minerwa powiedziała że to oni stworzyli ludzi - chcieli ich dobra, ale w końcu ludzie się zbuntowali i przepędzili rasę Minerwy - to był błąd - jakiś czas potem nastąpił olbrzymi kataklizm i ich cywilizacja legła w gruzach - Minerwa powiedziała również że postanowili odbudować ludzką rasę, ale bez szóstego zmysłu (nie wiem jaki to, nie pytajcie). Teraz ten kataklizm ponownie się zbliża. Lucy mówi że naukowcy też spekulują że coś może się stac - przebiegunowanie ziemi (uuuu... 2012! tak, to w tym roku odbywa się Assassin's creed) i fragmenty edenu są jedyną deską ratunku dla ziemi.

Assassin's creed brotherhood:
    Desmond i ekipa przeczesują wspomnienia Ezio aby odkryć co zrobił z fregmentem edenu. W końcu prowadzi to ich do koloseum - tam została ukryta kolejna krypta, gdzie Ezio zostawił i skąd Desmond zabrał rajskie jabłko. Coś poszło jednak nie tak - jabłko przejeło nad nim kontrolę, po czym desmond dźgnął lucy ukrytym ostrzem w serce.

Prawdopodobieństwo kolejnej części Assassin's creed:
    Po 1: Na końcu brotherhooda, gdy lecą już napisy, słychać głosy mówiące "Szybko, wsadźcie go spowrotem do Animusa! - nie, może nie wytrzymać tego! - Zróbcie to! może uda nam się to naprawić"
    Po 2: W dodatku "Zniknięcie da Vinciego", na końcu ezio wchodzi z leonardem do kolejnej krypty, gdzie uzyskują współrzędne (nie pamiętam ich), a gdy wyświetla się obraz ładowania słychać głosy: "Dobrze, Desmondzie, mamy koordynaty. możesz troche odpocząc"
    Gdy wprowadzić je do google maps wychodzi... uliczka pod nowym Yorkiem. Prawdopodobnie kolejna część będzie o rewolucji amerykańskiej (Yay!), Inna osoba napisała gdzieś że to ktoś w przyszłości z animusa odtwarza wspomnienia desmonda... Ale to już nie wiemy, pozyjemy, zobaczymy co wymyślą.

Niektóre cytaty mogą być troche poprzekręcane, takie małe błędy

Wczytywanie...

Poleć forum