Assassin's Creed II Game of the Year

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Witam znalazłem linka do tej gry z dodatkami na płycie i moje pytanie do osób które grały w te dodatki ile czasu zajęło przejście ich i czy w ogóle są ciekawe.
Jak by ktoś chciał ściągnąć XBOX360 ISO
 

Lukkon

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Oba dodatki jak dla mnie dosyć ciekawe . Co do długości to chyba tak jak inne misje, nie wiem bo nie przywiązywałem do tego zbyt wielkiej wagi. Po prostu grałem. W jednym z dodatków jest możliwość zdobycia osiągnięcie "Flytrap". Chodzi o lot maszyna Leonarda i kopnięcie strażnika, jeżeli nie zdobyłeś tego wcześniej to właśnie możesz to zrobić w dodatku.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na oba dodatki potrzeba mniej więcej z 1.5 - 2 h :)
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
2 godziny to nawet by się opłacało podstawkę przeszedłem już 3 razy a brotherhood-a na razie nie zagram.
 

Kat

Użytkownik
Użytkownik
ja mam takie pytanie bo mam assasin the game of the year, ale nie wiem jak pobrac ten dodatek czyli zawartość dodatkową.Jest instrukcja ale mi nie wyskakuje żaden uplay?Może mi ktoś pomóc w tej sprawie i napisać co mam zrobić żeby w ten dodatek zagrać bo specjalnie kupiłem Dla dodatku
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz edycje game of the year to dodatki są na płycie ja skończyłem najpierw podstawkę potem dorwałem dodatki to pojawił się komunikat ze zostały odzyskane brakujące wspomnienia jeśli grasz od początku to pewnie są wliczone już w fabułę i musisz dojść do tego wspomnienia.
 

Do góry Bottom