1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed II Game of the Year

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez roxes, Luty 24, 2011.

1. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Witam znalazłem linka do tej gry z dodatkami na płycie i moje pytanie do osób które grały w te dodatki ile czasu zajęło przejście ich i czy w ogóle są ciekawe.
    Jak by ktoś chciał ściągnąć XBOX360 ISO

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lukkon

Lukkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Witam,
    Oba dodatki jak dla mnie dosyć ciekawe . Co do długości to chyba tak jak inne misje, nie wiem bo nie przywiązywałem do tego zbyt wielkiej wagi. Po prostu grałem. W jednym z dodatków jest możliwość zdobycia osiągnięcie "Flytrap". Chodzi o lot maszyna Leonarda i kopnięcie strażnika, jeżeli nie zdobyłeś tego wcześniej to właśnie możesz to zrobić w dodatku.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Na oba dodatki potrzeba mniej więcej z 1.5 - 2 h :)

5. roxes

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    2 godziny to nawet by się opłacało podstawkę przeszedłem już 3 razy a brotherhood-a na razie nie zagram.

6. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ja mam takie pytanie bo mam assasin the game of the year, ale nie wiem jak pobrac ten dodatek czyli zawartość dodatkową.Jest instrukcja ale mi nie wyskakuje żaden uplay?Może mi ktoś pomóc w tej sprawie i napisać co mam zrobić żeby w ten dodatek zagrać bo specjalnie kupiłem Dla dodatku

7. roxes

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Jeśli masz edycje game of the year to dodatki są na płycie ja skończyłem najpierw podstawkę potem dorwałem dodatki to pojawił się komunikat ze zostały odzyskane brakujące wspomnienia jeśli grasz od początku to pewnie są wliczone już w fabułę i musisz dojść do tego wspomnienia.

Wczytywanie...

Poleć forum