1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed II GotY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xibron, Lipiec 23, 2010.

1. Xibron

Xibron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    Podobno GotY już krąży po świecie, ja jednak jej w polskich sklepach nie widziałem. Ma ktoś może więc jakieś informacje na ten temat?
    Also, czy w angielskiej wersji można ustawić napisy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Napisy podobno można w opcjach ADVANCED ustawić, ale głowy nie dam bo nie grałem na konsoli w tą wersję. Nie reklamując innego serwisu, możesz sprawdzić czy jest GOTY na GRAM.

4. Xibron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    Jak napisałem, szukałem już po polskich sklepach (A mam ich ok. 10 + allegro, skapiec i ceneo) i nie ma. :/ Liczę na to, że ktoś może na tym forum wie, kiedy ma zostać wprowadzona czy coś w tym stylu.
    I czy ktoś kto ma wersje konsolową może potwierdzić te napisy?

5. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W wersji na konsolę były napisy miałem pirata i były jeszcze ruskie i francuskie chyba , ale nie wiadomo jak z GOTY , choć jak u nas w PL wydadzą to powinny być , ale na czym tutaj GOTY polega są te dodatki na płycie , bo jeżeli są to możliwe , że będzie english only tak jak było z Falloutem 3.

6. alutek95

alutek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdynia
    ac II Goty prawdopodobnie nie będzie w Polsce. dodatki ( bonfires of vanities i ten drugi) nie znajdują się na płycie , lecz są w postaci kodu do wpisania w Xbox live. jak wszyscymy wiemy , oficjalnie xbox live w polsce nie ma :/

7. protaktyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepiej poczekać aż wyjdzie Brotherhood. W internecie jeszcze niedawno pisało iż z wersją 3, [Brotherhood] - będzie GOTY z 2. Obie wersje będą do siebie dołączone.

8. Xibron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    @alutek
    Ja zadowolę się wersją angielską, o ile będą napisy możliwe (Wiecie jak to jest, czasem po prostu traci się skupienie i wypadłeś z dialogu, a napisy pomagają się skupić). W jedynce takiej opcji w wersji angielskiej nie było, co dla mnie ejst wielkim minusem.

@Szymek
    A mógłbyś zalinkować jakoś? Bardzo by mi to pomogło.

9. protaktyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Linku dać nie mogę, bo ja tylko serfowałem po internecie i zauważyłem tam, nie dodawałem do zakładek ani nie zapamiętywałem stronki.
    Jeżeli grasz na telewizorze, 'chyba' możesz wybrać sobie napisy [chyba].

10. Xibron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    Aj, same chyba i chyba... nie ma kogoś z wersją ang na tym forum kto mógłby sprawdzić? :/ Nie lubię robić zakupów w ciemno.

Wczytywanie...

Poleć forum