1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's creed II nie zrobiony achivment

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Fenen, Styczeń 26, 2011.

1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Siemka :) Ukończyłem chyba z 2dni temu tą cudną i idealną grę jaką jest Assassin;s Creed II ale mam problem gdyż przy robieniu misji z lataniem na machinie Leonarda Da vinci nie zrobiłem achivmenta by kopnąć podczas lotu strażnika :/ a chyba nie da sie wrócić do tego momentu gry :( JEst jakaś szansa?? Jak to wykonać znowu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wszędzie piszą że trzeba grać od nowa. Zrób wszystkie achievementy jakie ci zostały i delektuj się grą od początku.

4. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A mi się wydaje że podczas gry można wcisnąć start i gdzieś tam są "sekwencje". Myślę że wybierzesz odpowiednią i będziesz mógł grać od tego momentu.

5. Lukkon

Lukkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    sil34 masz racje wydaje Ci sie.Tak jak napisal Robinq nie da sie tego powtorzyc,trzeba grac od poczatku. Ewentualnie jak sciagniesz dodatkowe misje to we Forli jest mozliwosc ponownego lotu maszyna Lenarda. Nie jest to zadna misja ani nic ot tska mozliwosc polatania sobie. Wlasnie tam mozna zrobic to osiagniecie.

6. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    mam ten sam problem z tym achivem :/ najgorsze bylo to, ze kapnalem sie idealnie po ukonczeniu misji, ze mialem tego achiva zrobic :FFF

7. Lunevil

Lunevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    To żeby nie zakładać nowego tematu, odwaliłem niezłą kiche.Wszedłem do krypty rodziny Auditore po pieczęśc asasyna i wyszedłem z niej bez wzięcia pieczęci... da sie jakoś wejśc do niej ponownie? bez tego nie zdobęde zbroi Altaira

8. torchic686

torchic686 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cofnij się do poprzedniej sekwencji lub próboj dalej.

9. dradon

dradon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety w ac2 nie mozna sie cofac trzeba przejsc od nowa ;p

Wczytywanie...

Poleć forum