1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed II POMOCY utknąłem w grobowcu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Mnih, Grudzień 30, 2009.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam, mam problem z przejściem grobowca w wenecji, po wyścigu za rycerzem jest etap ala Prince of Persia i właśnie go nie mogę przejść, gdyż Ezio wogóle nie chce odskakiwać od ścian na drążki, a powinien, niezależnie jaki kierunek odskoku od ściany wcisnę, to postać i tak odskakuje do tyłu i spada do wody, czasami coś się zbugowało i miałem spowrotem kamerke zza pleców bohatera i wtedy mogłem przejść 1 mały etapik

YouTube - Assassin's Creed II - 60 Venetian Gladiator

tu jest pokazane jak przejść ten poziom, przewińcie sobie na 2:17 i tam jest fragment jak Ezio wbiega na ścianę po czym odbija się na drążek, ja nie mogę tak zrobić, mi postać odbija się to tyłu, lub wogóle może mi ktoś doradzić co mam zrobić? próbowałem przerwać wspomnienie i zacząć od nowa, jednak to nic nie dawało, co mam zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Nabiegasz na ścianę z drążkiem prosto, gdy Ezio będzie już wysoko wciskasz A i drążek w prawo. Dziś to przechodziłem i z tego co pamiętam to jakoś tak to było.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    już sobie poradziłem, okazało się, że to coś nietak z padem, wymieniłem na inny i było wszystko w porządku

Wczytywanie...

Poleć forum