1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's creed II - rozkmina przed premierą.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kacprzak_Lca, Maj 4, 2009.

1. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co wy na to zeby w tym temacie spisywac wszystkie nowinki dotyczące tej nadchodzącej gry. Widziałem juz całkiem spory temacik o tej grze w NEO ale nie mam tego czasopisma, wiec prosze was o pisanie wszystkiego co wiecie o tej grze i moze wasze przewidywania jak ta gra wypadnie. Jedynka bardzo mi sie podobała mimo ze było dosc monotonna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nowinki ?
    Bohater będzie miał dwa ukryte ostrza i będzie się nazywał Ezio Auditore de Firenze.
    Akcja będzie toczyła się we włoszech
    Główny bohater nie będzie osamotniony. Na swej drodze napotka wiele historycznych postaci. Część z nich okaże się wrogami, a część sprzymierzeńcami. Wśród tych ostatnich najważniejszym będzie sam Leonardo da Vinci

Wydaje mi się, że AC 2 będzie zajebistą grą.Napewno ją kupię.Po prostu must have

4. szajba

szajba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesli chodzi o samego bohatera to wyglada naprawde zajefajniście. Ale jak na jego profezje troszke kolorki dał bym ciemniejsze. No ale i tak lepiej jak w AC 1

5. nocny portier

nocny portier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    gdańsk
    na youtubie jest pare screenoow zeskanowanych z prasy:

YouTube - Assassins Creed 2 Screenshots

jestem jedną z tych osób które jedynke po prostu pokochały. wreszcie jakaś pełnoprawnie nowa pozycja, nie żaden sequel. grałem na pieca, tam było nieco więcej rodzajów misji to się tak znudzenie nie dawało we znaki - właściwie to ja osobiście nawet moment się nie nudziłem. must-have!

6. BOGDANiZER

BOGDANiZER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
  7. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Główny bohater wygląda jak jakiś matador, ale może być.Ja też jestem jedną z tych osób co wielbi poprzednią część.Grałem w nią 2 razy i mi się nawet przez chwile nie nudziło.2 część must-have.

8. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    mam nadzieje ze 2 bedzie duzo lepsza jak 1..co z tego ze jedynka miala cudowna grafike ze miala super styl walki i poruszania sie..jak byla nudna jak flaki z olejem...gre przeszedlem bo pasuje jak sie zaczelo ale nei ukrywam ze pod koniec to gralem juz na sile...

9. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away
    Kiedy będzie premiera tej zapewne zacnej gry?? :D

10. KoRnick

KoRnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jedynka ma świetną grafikę, ale była dla mnie troszkę monotonna. Mam nadzieję, że jeszcze do niej wrócę. No, ale druga część może będzie lepsza. Na pewno czekam. :)

11. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Moim zdaniem ten kaptur jakis taki malo renesansowy :p dali by mu lepiej jakis kapelusz z obszernym rondem i piorkiem w stylu trzech muszkieterow :p W sumie slyszalem , ze ma byc mozliwosc zmiany ubioru jak np w GTA , wiec problemow nie powinno byc :p

Co do pierwszej czesci gry , to rzeczywiscie nie byla tak wspaniala , wciagal jedynie glowny watek , a wykonywanie tych mniejszych misji bylo troche nudne. W sumie wiekszosc gry spedzilem na podziwnianiu widokow :p

12. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  13. nocny portier

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    gdańsk
    prawda, kaptur mało renesansowy, ale kapelusz odpada bo w trakcie "leap of faith'ów' by się musiał cały czas za łeb trzymać :]

14. ElementaL

ElementaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    No wlasnie tez mam nadzieje ze 2 bedzie lepsza ja rowniez skonczylem to gre na sile poniewaz po jakims czasie staje sie nudna :/

15. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    haha , ale ten kapelusz , to moglby byc na jakims sznureczku , gumce *** no i by sie nie zgubil podczas lotu . W sumie to kaptur tez moglby zsunac sie z glowy podczas takiego lotu , ale jakos nikt tego nie bral pod uwage ;>

16. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    E tam olać ten kapelusz :D W kapturze klimatycznie wygląda :) i podtrzymuje wyglad assassina :) Dzieki czemu odróżnia sie go od innych śmiertelnikow :)

17. Danke

Danke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBOX 360 World
    Jeszcze trochę poczekamy, ale mam nadzieję, że będzie bardziej zróżnicowana niż 1, bo co chwile to samo biegnij do AL Mualim'a i do Damaszku i zabij i spowrotem i do Jerozolimy itd...

Ciekawi mnie jak to będzie teraz z Desmondem? Bo tam mieli go zabić? Może ktoś z was wie?

18. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    No mieli ale nie zabili. Prawdopodobnie w nastepnej zcesci pogramy sobie rowniez i Desmondem , wiec moze jakas ucieczka czy cos sie szykuje :p

19. nocny portier

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    gdańsk
    no właśnie, desmond :] ciekawe co miały oznaczać te jego widzenia na ścianie po napisach końcowych. mam nadzieję że twórcy tym razem nie wyjaśnią wielkiej zagadki zaraz na samym początku gry, jak to było z faktem że gra to tak naprawde "wspomnienia' desmonda :p trochę suspensu nie zaszkodzi :]

20. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Mam nadzieję że pojawią się jakieś wierzchowce ;)Jedynka była świetna, dwójka będzie jeszcze lepsza. Pierwsza na liście "Musisz to mieć".

21. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Ja przed koncem gry juz prawie bylem pewien ze nagle Desmond posiadze umiejetnosci swoich przodkow (skoro i tak je ma w pamieci) i bedzie uskuteczniac jakas efektowana ucieczke po futurystycznym miescie :) Moze na koniec trylogii (bo ma to byc trylogia o ile pamietam) developerzy zafunduja nam taki fabularny twist, mi by sie spodobalo.

Wczytywanie...

Poleć forum