1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed II trudniejszy i mniej przewidywalny

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez yaqub, Sierpień 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Redaktorzy serwisu Kotaku mieli niewątpliwą przyjemność porozmawiania z Jade Raymond, producentką gry Assassin’s Creed II. Przedstawicielka Ubisoftu opowiedziała im o kilku nowościach, jakie pojawią się w tytule, ujawniając m.in, że główny bohater gry będzie znacznie bardziej niegrzeczny od ułożonego Altaira i niejednokrotnie pokaże przeciwnikom swój mroczny charakter.

Ezio nie cofnie się przed korzystaniem z ukrytych w rękawach sztyletów, atakowaniem wrogów z wnęk w ścianach, skakaniem na nich z dachu, upychaniem ciał ofiar do stogów siana czy sadzaniem martwych przeciwników na ławce tak, by z daleka wciąż wyglądali jak żywi. Nasz podopieczny będzie w ten sposób wyładowywał frustracje związane z faktem, że jego ojciec i bracia zostali zamordowani, a matka z siostrą muszą się ukrywać.

[​IMG] [​IMG]

W kwestii gameplaya Assassin’s Creed II nie pozwoli już graczom na stosowanie wyłącznie jednej taktyki pt. „zawsze uciekam” albo „zawsze walczę”. Z niektórymi przeciwnikami lepiej będzie się zmierzyć, a w przypadku innych (dużych i silnych, ale wolnych) bardziej rozsądnym rozwiązaniem okaże się wybór ucieczki. Oznacza to niewielki wzrost poziomu trudności, ale jednocześnie mniejszą szablonowość rozgrywki.

Od czasu do czasu Ezio będzie współpracował ze złodziejami, którzy w zamian za małe przysługi, będą okradać strażników albo wywoływać zamieszania, które odciągną uwagę gapiów od zbrodni popełnionej przez głównego bohatera. Ezio będzie także potrafił pływać, jednak zostanie pozbawiony możliwości mordowania wrogów pod wodą.

Tak jak w pierwowzorze, akcja AC II będzie toczyć się częściowo w teraźniejszości, jednak podróży w czasie ma być znacznie mniej i nasza przygoda będzie rozgrywać się głównie w XV-wiecznej Wenecji, zarówno w nocy, jak i za dnia.

Ciekawym dodatkiem dla użytkowników konsoli z rodziny PlayStation będzie opcja przenoszenia pieniędzy i broni z Assassin's Creed: Bloodlines na PSP do Assassin's Creed II na PlayStation 3. Premiera AC II planowana jest na 17 listopada i oprócz PS3 produkt zostanie wydany również na PC i X360.

źródło: Gry-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Czekam na tą gre z niecierpliwością, pierwsza część mi się bardzo podobała mimo, iż miała kilka wad.

4. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mowie wam to bedzie hit, a listopad tego roku dla graczy do jest raj na ziemi: Assassin's Creed 2, Modern Warfare 2, Left 4 dead 2, Splinter cell conviction, Tony hawk jakis tam. Szkoda ze te gry nie maja premiery w wakacje no ale jakos bedzie trzeba pogodzci te tytuly z nauka :p

6. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    No jestem ciekaw czy to będzie hit :D

7. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wrzesień, październik! Oj, będzie sie działo! Te co wymieniłeś to zaledwie niewielka ilość hiciorów :yeye:.

8. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Racja będzie jeszcze wiele wspaniałych gier, wymieniłem tylko te które mi do głowy wpadły. Panowie jedno jest pewne, będziemy mieli pracowitą jesień!!!

9. Dentinity

Dentinity Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    Jak czytam każde kolejne wiadomości o asasynie to szlag mnie trafia ,że musze do listopada czekać. :p

10. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    oj coś czuję że w tą mroźną zimę będzie mnie ogrzewał mój xbox a w nim kręcąca się płyta Assassin's Creed II :D

11. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mnie sie wydaje ze fabula raczej nie badzie zaskoczeniem.moge sie zalozyc ze ojca i braci zabili pracodawcy ezio.to doda dramatyzmu
    zlecenia dla zlodziei na pewno beda "wymuszane" w pewnym typie misji, a nie ze robimy to kiedy chcemy...
    po zawodzie po pierwszej czesci, poczekam na recenzje..

12. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z tego co czytałem w NEO Plus to misje mają mieć styl GTA, czyli idziesz do "pracodawcy" (i masz wybór do którego ;]) a on ci zadaje zadanie zabicia pana x... tylko by była jakaś oryginalność :p

Ja mam tylko parę oczekiwań:
    -Żeby w świecie AC2 flagi nie były takie ważne jak w AC1, by nie trzeba było pomagać ich zbierać na czas.
    -0 biedaków, albo chociaż dać możliwość dania tej kasy by się od pi.... :>
    -tym bardziej 0 popychających cię pijanych szaleńców co 3 metry, przez nich odechciewa się chodzenia po ulicach miasta
    -...i generalnie inna (mniej powtarzająca się) struktura misji ;]

Podejrzewam że szczególnie ostanie jest oczekiwane przez duża liczbę osób :>

13. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  14. dir

dir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków

Czym się dłużej czeka tym lepsza zabawa albo większy zawód :p

Ja osobiście też nie mogę się już doczekać tego tytułu jak i paru innych nawet kupiłem sobie już 2 szpule Verbatim'ów :whistle: Teraz przeczyć tą wakacyjną suchotę i będzie ok :DD

15. markus23ss

markus23ss Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    widac ze zarobieni sa bo te figurki. a jakis koles i tak powie ze i tak sa one do kitu bo to nie zadne pie....e ołowiane zolnierzyki na ktore trzeba tyrac i pamietac ze i tak bedzie lepiej na piracie niz za czarne pudło, chociarz bardzo lubie ta gre.

16. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Już nie mogę się doczekać. Po jakimś czasie gry w jedynkę zwątpiłem ale ciesze się, że ją dokończyłem bo koniec był zajebisty :D A Assasin's Creed II chyba wpadnie w limitce:)

17. Hlebec

Hlebec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zapowiada się bardzo ciekawie ;p
    tyle dobrze że w wirtualnym świecie większość gier jest albo zaje***** albo zaje***** zje***** :p mało jest tych tytułów takich po środku .
    przynajmniej dla mnie to tak wygląda :)

18. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Gra będzie pewnie bajeczna. Nie mogę się już doczekać.

19. Lyn

Lyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mielec
    Dobrze gdyby UBISOFT dał możliwość graczom wpływania na fabułę w dialogach .

20. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Oby, jeśli te 'dialogi' będą wyglądały tak samo jak w jedynce, to omg... A gra napewno będzie lepsza od jedynki (tzn. o tym marzę :))

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum