1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed II

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PlamKa, Styczeń 6, 2010.

1. PlamKa

PlamKa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łęczna
    Mam Assassin's Creed II , specjalnie kupiłem oryginał bo każdy zapewnił mnie że będzie to extra gra . Ale denerwuje mnie w grze powolne wczytywanie tekstur tzn.: osoby pojawiają się zaraz obok mojej postaci , wydać jak linia biegnie po ścianach budynku wczytując tekstury . Czy jet to wina źle zrobionej gry czy może coś jest z moją konsolą ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak jest na początku gry , potem jest zaje....a . chodzi o to w tym że teren jest niedostępny i z czasem coraz więcej się odblokowywuje. polecam gierke

4. qatroo

qatroo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    cóż.. Popieram japon25 możliwością jest że dzieje się tak na początku gry. Jest jeden sposób - jeśli będziesz długo grał już nie będzie się ścinać, po prostu się "przyzwyczai".

5. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to nie jest cięcie się gry , poprostu na początku gry jest tylko cząstka gry dostępna a w koło teren jest nie dostępny i jest taki białawy i są właśnie takie linie jakby tekstury się rysowały . chyba że chodzi o coś innego

Wczytywanie...

Poleć forum