1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassins Creed II

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez miller11, Luty 16, 2010.

1. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Witam!
    Mam problem w jednej misji. Misja z sekwencji 2. Chodzi o zabicie Ulberto. Dowiaduję się, że będzie on obecny na wystawie sztuki(chyba) i muszę się tam udać. Gdy już doszedłem na miejsce dostałem informacje "niepostrzeżenie idź za Ulberto". Więc wszedłem na dach po drodze omijając strażników. Stoje na tym dachu i z góry widać wielu ludzi i właśnie Ulberto, który z nimi rozmawia jak to został bohaterem po zabiciu ojca Ezio itp itd. Dostaje informację "Zabij Ulberto" jednak gdy schodzę na dół to strażnicy podbiegają i misja od początku. Moje pytanie, jak ja mam go zabić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Hmm z tego co pamiętam to ja nie chodziłem po żadnych dachach, wchodziłem w tłum ludzi i stawałem się "niewidzialny". Spróbuj go zajść od pleców.

Nie jestem pewien czy to właśnie ta misja... ;/

4. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Tylko, że głównego wejścia bronią strażnicy i nie pozwalają wejść więc ja widzę tylko jedną drogę. Dach.

5. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Musisz skorzystać z usług kurtyzan i odwrócić uwage strażników.

6. gruchalbn

gruchalbn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Skończyłem główny wątek gry lecz nie odblokowałem rzucania piaskiem :( które z zadań pobocznych trzeba wykonywać by nauczyć się tego?
    Dodatkowo w uzbrojeniu pisze że mam 21 z 22 broni i nie mam pojęci by zdobyć ostatnią :( (mam wszystkie kolekcje oprócz piór jeżeli to coś zmienia :rolleyes:).
    a i jeszcze jeden problem :D przeglądałem bazę danych i w miejscach nie mam przeczytanego opisu przy miejscu Arsenale Di Venezia w Wenecji, chciałem się tam udać ale nie mogę, mógłby mi ktoś napisać gdzie to dokładniej jest? Bo latam po całym mieście i znaleźć nie mogę ;/

7. graba

graba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K.O
    rzucania piaskiem nauczysz sie w willi auditore na tym malym polu treningowym.co do broni nr 22 to zdobedziesz ja gby uzbierasz 80 pior jesli dobrze pamietam.

Wczytywanie...

Poleć forum