1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed III - ciche zabójstwo problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Konrado87, Listopad 3, 2012.

1. Konrado87

Konrado87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wolin
    witam

mam problem w 7 sekwencji pod czas wspomnienia "podłóż ładunki w ładowni statków"

kiedy skradam się po zewnętrznej stronie statku chciałbym szybko i po cichu stojącego czerwonego kubraka zabić i wrzucić do wody tak jak to jest na tym filmiku: (od 5:12)
    Assassin's Creed 3 - Sequence 7: Conflict Looms - Walkthrough (Part 30) - YouTube

niestety gdy wciskam lub trzymam "x" Conor wchodzi na pokład i dopiero zabija żołnieża, jak zrobić to aby zabić kubraka po cichu bez wchodzenia na pokład ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. borys602

borys602 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Masz na wyposażeniu ukryte ostrze? Ja mam inne pytanie, skąd mogę pobrać premierowy patch? Nie mam dostępu do Live.

4. Konrado87

Konrado87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wolin
    a jest Assassin który nie ma swoje podstawowej broni ;) ? spoko, problem rozwiązany, prawy button się zaciął od pływania i ciągle uaktywniona było spektakularne zabójstwo zamiast ciche

patch jest tu: XBOX 360 Update Center

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum