Assassin´s Creed III: Connor - Wszystko o nowym asasynie

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik


Assassin's Creed III to nie tylko nowe realia, ale przede wszystkim nowy bohater - Connor, pół Brytyjczyk, pół Indianin. Czy jest godnym następcą Altaira i Ezio? Tego jeszcze nie wiemy, ale ten film przekonuje, że tak.

Connor w Assassin's Creed III:


Źródło : CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360, pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Będzie dobra giera.
 

gonzotychy

Świeżak
Świeżak
Po obejrzeniu takiego klipu, aż chce się mieć już tę grę :)
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Będzie dobra giera.
Gra może będzie dobra (Jak każda część AC) Ale ta twarz Connor'a jest nieco odrażająca, że tak powiem :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Gra może będzie dobra (Jak każda część AC) Ale ta twarz Connor'a jest nieco odrażająca, że tak powiem :D
Święte słowa. Ezio był playboyem w porównaniu z Connorem :D

W ogóle strasznie przywiązałem się do Altaira i Ezia :(. A Connor mi tak dziwnie wygląda. Nadrabia to niby sprawnością no ale zobaczymy.. Może pierwsze wrażenia mam błędne.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Hah, tu juz trójka wychodzi a ja tylko gralen w jedynke ;p

Wysłano z Galaxy TAB2 10.1 za pomocą tapatalk2
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Kupujecie grę dla gry czy dla wyglądu głównego bohatera?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Gra warta zakupu :)
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo że się kupuje tylko Dla Wyglądu głównego bohatera :D haha :D Poczytaj Blog Qwertaj to zrozumiesz , że wygląd jest ważny :D heheh :p
A co do gry to Czekamy z Hexem :D
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Jakoś nie czekam na ten tytuł... grałem w Pierwszą cześć oraz Drugą i niczym nie nie urzekły. :) No ale o gustach się nie dyskutuje. !
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Pikne :3 Pewnie kupie na PC i za jakiś rok uruchomie ale co tam ważne że będzie :p
 

Do góry Bottom