1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin’s Creed III i rewolucja amerykańska

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Lusus, Marzec 1, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pracownik serwisu Best Buy, przeslal do portalu Kotaku dwa zdjecia zwiazane z Assassin’s Creed III. Pierwsze zapowiada, ze 5 marca Ubisoft oglosi szczegoly na temat gry, m.in. bonusy dla zamawiajacych pre-order.

Drugie zdjecie, przedstawia prawdopodobnie glownego bohatera trzeciej czesci. Flaga w tle i ubior Assassina wyraznie wskazuja na zwiazek z 18-sto wieczna rewolucja amerykanska. Dodatkowo rysy twarzy, bron, bizuteria i dodatki do stroju, moga wskazywac, ze glowny bohater bedzie rdzennym mieszkancem Ameryki lub bedzie blisko z nimi zwiazany.​

Dodałem okładkę. MrDraiger

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Zagranie pod publiczkę hamburgerów, jak dla mnie. Ale indianin-zabójca z tomahawkiem i łukiem może być strzałem w 10 :)

4. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    i po czym on bedzie skakał po drzewach??

5. pablo55555

pablo55555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A następnę część będzie brzmiała Assassin’s Creed Prehistoria Walka o koło

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Co ty chciałeś tym postem osiągnąć? Każda pełnoprawna część serii Assassin's Creed jest sporym przeskokiem czasowym, do przodu, nie wstecz, więc co to za żarciki o prehistorii?\

Przed zapowiedzią gry już ją pocięli na kawałki... bardzo mądra polityka, 5 marca powiedzą o bonusach dla pre-orderów ale o kolekcjonerkach to powiedzą we wrześniu...

Co do samego newsa, cóż, na początku szok, że w ogóle takie info jest w necie, że wyciek był, czułem się trochę zawiedziony, co jest dziwne, bo nie miałem żadnych oczekiwań odnośnie miejsca i czasu AC III... może moja podświadomość jednak chciała rewolucję francuską? Naczytałem się tych newsów i się uspokoiłem, w końcu to Ubisoft, może po trzech bardzo podobnych do siebie częściach chcą zrobić wielki przewrót w serii ? Od strony mechaniki, otoczenia i gameplayu? Kto wie, kto wie... czekać trzeba na kolejne newsy a potem do E3 na renderowany trailer :)

7. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie jest źle :D Byleby Desmonda było więcej niż zazwyczaj. O ostatniej części nawet nie ma co wspominać pod tym względem...

8. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Jestem zaskoczony jak w świecie tak wielu żenujących masówek Assassin trzyma stabilny, dobry poziom ;)

9. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    aha w XVIII-wiecznych Stanach nie było budynków ? No fajnie że cała północ wtedy to właśnie duże osiedla i fabryki... Assassin indianin może być fajny :) Myślę że świetnym pomysłem na ACIV byłoby powstanie warszawskie.

10. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Wszystko super, ale szkoda że nie cofnęli się wcześniej by pokazać Indian co w RDR się nie udało

11. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    zabudowania były ale nie o tak rozległej architekturze jak miało to miejsce w epokach przedstawionych we wczesniejszych czesciach
    nawet nie wspomnie ze assassin ma byc indianinem którzy nie byli mile widziani w XVIII miastach amerykanskich :/

12. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    hmm Pre-Ordera raczej nie zamówie :p
    Oby była fajna fabuła :D
    Tylko zeby Sp nie trwał 6 godzin

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Oj Historia się kłania większość burgerów jak to określiłeś to Europejczycy, rdzeni mieszkańcy ameryki byli niewolnikami, oraz byli tępieni, coś jak czarni.

Co do AC3 to liczyłem na te klimaty, podobają mi się, ale dlaczego po przegranej stronie ?

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Słabo. Ta seria nigdy nie powinna wyjść poza Europę, po prostu tylko tu to pasuje.

15. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Spoko, historia się kłania, Indianie czyli ten Asasyn na obrazku (w końcu łuk i tomahawk do czegoś zobowiązuje) to właśnie rdzenny mieszkaniec USA. To tak jakbyś powiedział że Aborygeni w Australii nie byli mile widziani.

16. Hrystek

Hrystek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lepsza rewolucja amerykańska niż żebyśmy mieli fikać z azjatami w Japonii/Chinach.

17. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    powiało lipą ... nie podoba mi się ten nowy niby Indiański wizerunek asasyn to asasyn nie jakiś Indianin

18. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ech. Już wiem jak to będzie wyglądać... Waszyngton i Ci wszyscy "ojcowie narodu", zostaną tutaj przedstawieni, normalnie jak półbogowie, którzy nie patrzą na kolor skóry i wezmą w swe szeregi młodego Indianina,który tak jak oni, chcę walczyć o wolność i powstanie nowego wspaniałego kraju USA. Chciałbym się mylić, ale wiedząc, że głównym targetem wydawanych wysokobudżetowych gier (oprócz japońskich) są hamburgery, raczej taka historyjka zostanie nam przedstawiona.
    Draiger ja nie chcę nikogo pouczać ale z tego co wiem, wraz z pojawieniem się kolonizatorów do końca XIX wieku populacja rdzennych amerykanów zmniejszyła się o ok. 70 parę%. Zresztą trudno się dziwić. Raz, że ludzie którzy byli uzbrojeni w ostre kamyczki przywiązane do kija nie mieli szans z armią wyposażoną w karabiny, a dwa, że bardzo dużo indian zginęło na skutek chorób przywiezionych z Europy przez kolonizatorów.

19. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Wiecie co ? Szczerze bałem się że skoczymy do 17-19 w . Nie chciałem tych Napoleonów itp . Ale Stany ? Indianie ? Podboje ?
    Może się szykuje ciekawa fabułka , rdzenny mieszkaniec , Indianin walczący z ludzmi zza dalekiej wody ( Zapewne z Templariuszami :D ) Może okaze sie ze Kolumb był Templariuszem. I jeszcze jak rzuca do tego strzelanie z łuku ^^ Może być ciekawie . Czekam z niecierpliwoscia , ale ogolnie co by nie było nawet teraz mógłbym kupic preordera tylko dlatego ze to AC :D

20. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  21. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław

Mój Boże, jaka ta okładka jest epicka! Zamieszczone na tablicy Ubisoft Polska na Facebooku.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum