Assassin’s Creed III i rewolucja amerykańska

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Spoko, historia się kłania, Indianie czyli ten Asasyn na obrazku (w końcu łuk i tomahawk do czegoś zobowiązuje) to właśnie rdzenny mieszkaniec USA. To tak jakbyś powiedział że Aborygeni w Australii nie byli mile widziani.
Właśnie. Amerykanie tępili Indian i właśnie nie byli mile widziani w amerykańskich miastach, żyli jedynie w górach, na pustyniach itp.
 

LeVak

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z Qwertaj'em gra nie pasuje do innego kontynentu mogli by raczej zrobić coś o Izraelu i tamtych klimatach Azji Mniejszej a nie tu ku*wa Ameryka. Gdzie Assasin pasuje do Ameryki ? -.- To tak jak Anna Mucha pasuje do ministra sportu :/
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
jak skoczą do 21 wieku będzie nowy Hitman ;)
 

scorpion22

Banned
Ech. Już wiem jak to będzie wyglądać... Waszyngton i Ci wszyscy "ojcowie narodu", zostaną tutaj przedstawieni, normalnie jak półbogowie, którzy nie patrzą na kolor skóry i wezmą w swe szeregi młodego Indianina,który tak jak oni, chcę walczyć o wolność i powstanie nowego wspaniałego kraju USA. Chciałbym się mylić, ale wiedząc, że głównym targetem wydawanych wysokobudżetowych gier (oprócz japońskich) są hamburgery, raczej taka historyjka zostanie nam przedstawiona.
Draiger ja nie chcę nikogo pouczać ale z tego co wiem, wraz z pojawieniem się kolonizatorów do końca XIX wieku populacja rdzennych amerykanów zmniejszyła się o ok. 70 parę%. Zresztą trudno się dziwić. Raz, że ludzie którzy byli uzbrojeni w ostre kamyczki przywiązane do kija nie mieli szans z armią wyposażoną w karabiny, a dwa, że bardzo dużo indian zginęło na skutek chorób przywiezionych z Europy przez kolonizatorów.
Skąd wiesz jak cokolwiek będzie przedstawione ? Na razie o fabule nie wiadomo NIC. Grałem we wszystkie poprzednie części i one odnosiły się raczej krytycznie do kościoła,polityków i tak dalej więc dlaczego tutaj miało by być inaczej ? Może nasza postać to po prostu Asasyn wysłany na misje z bazy gdzieś tam w Europie i po prostu Indianie udzielają mu azylu ?
 
W

Wilk14

Guest
Dla mnie wygląda miodnie!
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak będzie powiew świeżości to dla mnie mogłoby być nawet w Afryce :)
...
 

LeVak

Użytkownik
Użytkownik
Assasin's Creed IV akcja będzie toczyć się w Libii będą karabiny i czołgi a Assasin's będzie musiał zabijać obrońców Kaddafiego Ci którzy wykupią pre-order'ową wersje będą mogli zabić Kaddafiego
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Assasin's Creed IV akcja będzie toczyć się w Libii będą karabiny i czołgi a Assasin's będzie musiał zabijać obrońców Kaddafiego Ci którzy wykupią pre-order'ową wersje będą mogli zabić Kaddafiego
WOW, podziw dla Ciebie za taką durna wizję!
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie, właśnie w tych czasach chciałem zobaczyć nowego Asasyna! :) Nie moge sie doczekać na informacje!
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Drugie zdjecie, przedstawia prawdopodobnie glownego bohatera trzeciej czesci. Flaga w tle i ubior Assassina wyraznie wskazuja na zwiazek z 18-sto wieczna rewolucja amerykanska. Dodatkowo rysy twarzy, bron, bizuteria i dodatki do stroju, moga wskazywac, ze glowny bohater bedzie rdzennym mieszkancem Ameryki lub bedzie blisko z nimi zwiazany.[/center]


Ameryka to zdecydowanie mój ulubiony region jeśli chodzi o historię, najpierw odkrycie, potem kolonizacja, rewolucja, wojna domowa. Ubisoft jeszcze mnie nie zawiódł, czekam na jakiekolwiek detale i opcję do złożenia pre-ordera!
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda że ubi z serii AC zrobił drugie cod. Oby tym razem był przeskok na miarę ac1 do ac2 i oby był nowy silnik bo gra się zestarzała i to bardzo, to samo od 2007... słabo a przecież ac sprzedaje się w milionach.
 

Krawol

Banned
Użytkownik
eh pamiętacie ankietę gdzie wybieraliśmy lokacje na forum :p i co? jest american dream
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Zapowiada się ciekawie, teraz tylko czekać na więcej informacji i na E3 :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Szkoda że ubi z serii AC zrobił drugie cod. Oby tym razem był przeskok na miarę ac1 do ac2 i oby był nowy silnik bo gra się zestarzała i to bardzo, to samo od 2007... słabo a przecież ac sprzedaje się w milionach.
Szczerze powiedziawszy wątpię żebyśmy zobaczyli nowego Assassyna na nowym silniku. Coś mi się zdaje, że będzie to ten stary z lekkimi ulepszeniami kosmetycznymi..

Co do miejsca gdzie ma się rozgrywać gra to jestem bardzo ciekaw jak to się będzie reprezentować :) oby ten klimat wyszedł grze na dobre.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
oby nie zabrali ukrytego ostrza :/
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Assassin's Creed - 05.03.2012 odliczanie do trailera?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zgadzam się z Qwertaj'em gra nie pasuje do innego kontynentu mogli by raczej zrobić coś o Izraelu i tamtych klimatach Azji Mniejszej a nie tu ku*wa Ameryka. Gdzie Assasin pasuje do Ameryki ? -.- To tak jak Anna Mucha pasuje do ministra sportu :/
Co ty pie******* ?? Dlaczego nie pasuje ?? Rdzenni mieszkańcy Ameryki byli ba dalej są bardziej zdolni niż 3/4 europy, właśnie taka osoba nadaje się, która umie przeżyć, a nie napakowała się na siłowni i myśli że jest kozak.
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Podobno Assassin's Creed jest tworzony od 3 lat. Więc albo będzie to świetna fabuła na starym, ulepszonym silniku, albo słaba fabuła na nowym silniku, liczę na to pierwsze.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Assassin's Creed - 05.03.2012 odliczanie do trailera?
Do oficjalnej zapowiedzi, ale kto wie, może teaser czy trailer też będzie. Ubisoft Polska | Facebook Zajrzyj tu i zobacz 2 pierwsze posty od UbiPolska.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Chyba to kupie.
Nie ukończyłem Brotherhooda ani Revelations ale będzie trzeba je kupić i nadrobić zaległości :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom