1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed III to "inteligentni" NPC-e

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 27, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Tak przynajmniej twierdzi Alex Hutchinson, który opowiada, że o przechodniach mogących rozmawiać ze sobą godzinami możemy już zapomnieć. Gra ma tętnić bardziej realistycznym życiem.

Kojarzycie nazwę Virtual Theatre? Tak, to system, który wykorzystano między innymi w pierwszym Gothiku, który sprawiał, że większość NPC-ów potrafiła się zająć swoimi sprawunkami chodząc to tu, to nam i udając, że żyją. System ten powstał jednak znacznie wcześniej, bo doskonale pamiętam, jak zachwycałem się tym rozwiązaniem w grze Lure of the Temptress z roku... 1992 (chociaż sam oczywiście grałem w to znacznie później).

Od tego czasu mija 20 lat, postęp w dziedzinie tworzenia gier i Sztucznej Inteligencji zdaje się być na tyle ogromny, że niedorzecznością jest dla mnie chwalenie się twórców, że w ich nowej produkcji niezależne postaci nie będą ze sobą rozmawiały godzinami o niczym.

Jak jednak widać marketingową papkę zrobić można ze wszystkiego. Jak o nowej SI w Assassin's Creed III mówi Hutchinson:

Jednym słowem - świat usiany będzie "polami", które przyciągać będą NPC-ów i aktywować u nich odpowiednie zachowanie, po czym owe pola nakażą im iść dalej. No przełom normalnie, już składam zamówienie.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Oski918

Oski918 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    Ooooo widzę że nowy Assassyn to będzie przełom wśród gier :) Poważnie zastanowię się nad kupnem :>

4. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    W myśl 'reklama dźwignią handlu' nowy Assassin z pewnością będzie przełomem. Póki nie pojawi się kilkanaście minut czystej rozgrywki to wszelkie zapowiedzi Ubisoft można traktować z przymrużeniem oka.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Oby to była prawda a nie przechwałki :) Niech dadzą jakiś gameplay to się przekonamy :)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    pierdu pierdu póki nie zobaczę gameplaya bądź sam nie zagram to nie uwierzę w te inteligentne NPC..

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ja na pewno kupie jestem wielkim fanem serii a wiecie moze czy bedzie cos takiego jak edycja limitowana i co bedzie zawierac ?:D i kiedy mozna skladac zamowienia ?

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jak będą inteligentni to w gronie 10 przeciwników stojących dookoła assasyna będą uderzać wszyscy a nie każdy po kolei, czekając na 'swoją kolej' tak jak to było w poprzednich częściach

1 osoba to lubi.
  9. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Czekam na ciąg dalszy historii Desmonda i jego przodków bo jak dla mnie liczy się sama opowieść nie nowinki techniczne czy super zaawansowana grafika

10. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce

no dokładnie, bo to jest największa wada tej gry. Dlatego mnie system wali nudzi nudzi i jeszcze raz nudzi!!

11. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ale to jest prawda. Nie wiem dokładnie, czy we wszystkich kulturach miało miejsce takie zachowanie, ale w całej średniowiecznej Europie (jak i w starożytnej helladzie) panowało przekonanie, że przeciwnikowi należy oddać szacunek i zawsze walczy się 1 vs. 1. Wtrącenie się do walki dwóch 'mężów' plamiło honor żołnierza i skazywało go na odrzucenie.

1 osoba to lubi.
  12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A czy Wy na prawdę chcecie by 10 wojaków na raz biło naszego protagonistę? Co to za walka gdy po jednym oberwanym zbiorowym ataku giniemy? Assassin's Creed to nie jest symulator skrytobójcy, choć czasem tak się go żartobliwie nazywa, od Brotherhooda walka się nieco zmieniła, na lepsze, jest płynniejsza, ciekawsza i bardziej zręcznościowa, a o to ostatnie w tej grze głównie chodzi, ta seria nie ma oddawać 100% realizmu, bądź co bądź sterujemy asasynem, skrytobójcą dla którego odbieranie życia przeciwnikom to chleb powszedni.

Wczytywanie...

Poleć forum