1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin´s Creed III:Tomahawk, łuk i inne bronie na filmie o mechanizmach rozgrywki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tobi123, Sierpień 30, 2012.

1. tobi123

tobi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Assassin´s Creed III:Tomahawk, łuk i inne bronie na filmie o mechanizmach rozgrywki

Nowy film "Z pamiętnika developera" Assassin's Creeda III poświęcony jest mechanizmom walki, znacząco usprawnionym względem poprzednich części cyklu. Potyczki będą nie tylko bardziej brutalne, ale i wymagające większej taktyki. Twórcy gry opowiadają też o różnych broniach, jakie pojawią się w grze, a także o "partyzanckim" charakterze starć

Walka w Assassin's Creed III:

[video=youtube_share;vep2BzeleyA]http://youtu.be/vep2BzeleyA[/video]

Źródło : CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360, pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    niby fajnie fajnie, ale zobaczcie sobie gościa w 0:44, stoi i czeka, aż Connor mu spuści wpier... ta gra mi jedzie amerykańskim patosem na kilometr, nie wiem czy chcę w to zagrać

4. sephiforever

sephiforever Banned

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Albo sie nie znasz albo jestes trolem gierka bedzie kozak jak kazda czesc AC

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ma racje. Jeżeli tak ma wyglądac poziom trudności w nowym AC to ja chyba podziękuje .

6. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    AC nigdy nie był jakoś specjalnie trudny jeżeli chodzi o walkę. Zaryzykowałbym stwierdzenie że wraz z kolejnymi częściami poziom walk był coraz niższy. Ale i tak zagram.

7. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    ale o czym wy mowicie AC3 to bedzie zupelnie odmienna gra niz 1 czy 2 inny klimat inne mozliwosci inny bohater i nowy sprzet a poziom trudnosci nie ma tu nic do tego tak samo gralem w batmana arkham city i ten zwariowany system walki gralem na trudnym a przeciwnicy nie byli wymagajacy to zalezy jak sie gra :p jak macie kase na kupno kolejnych czesci CODa czy Battlefielda to lepiej kupic taka gre :p

8. PrzemaSS_POL

PrzemaSS_POL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    A mi się zdaje, że im własnie o to chodziło żeby z każdego z tych angielskich żołnierzyków przechodzić płynnie i wbijać się w nich jak w masło...pzdr. walka podjazdowa heeheh
    W każdej z części zaskoczenie odgrywało zasadnicza role... Wiec to ze stoją i nic nierobia to pewnie bedzie chwilowe...

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Za łatwe? Jakbyście obrywali z każdej strony to wyrzucilibyście grę po 5 minutach. Nie lubie takich narzekań, jest granica między światem wirtualnym gdzie chodzi o zabawę a światem rzeczywistym...

10. ThePRO

ThePRO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia
    Zamówiłem pre-ordera AC III: Join or Die edition, już się nie mogę doczekać. :p

11. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Wpisz sobie w google "dark souls" zobacz jaka się utworzyła w około tego społeczność i napisz jeszcze raz o wyrzucaniu za trudnych gier. AC zawsze była bardzo łatwe. I to wcale nie jest zaleta tej gry. Ta gra mi zbrzydła tak samo jak COD i NFS. Co chwile nowa część. Ile można odcinać kupony od tego samego?

Wczytywanie...

Poleć forum