1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed III Tyrania Króla Waszyngtona Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krychanr8i10, Grudzień 12, 2014.

1. krychanr8i10

krychanr8i10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piszczac, Poland
    Witam otóż jakiś miesiąc temu wysłałem konsole aby wykonano mi RGH i ten co mi robił wstawił pare gierek w tym Assassin's Creed III i pobrałem dodatek Tyrania Króla Waszyngtona Hańba i jak gram to gdy biorę w pierwszej misji otwórz drzwi czy uwolnij kogoś z kościoła to jakieś okienko wyskakuje i wywala mnie do Freestyle, a jak wgrałem dodatek Zdrada to wgl nie widzi w grze... Pomożecie ?

Wczytywanie...

Poleć forum